Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1388
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: Bunia »

Stokrotko Ja mieszkam nad morzem więc chciała bym wszędzie tylko żeby nie było wody :!: aby moje stawy odpoczeły od wilgoci , ale co dadzą :?: Jak będę wiedziała szypciutko napiszę-zawiadamiają dwa miesiące wcześniej więc do wyjazdu jeszcze daleko, ale to będzie wiosna więc super :) Pozdrawiam Bunia
forumowicz

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: forumowicz »

Ja też bym nie chciała np do Kołobrzegu... hihi Mam niby zaznaczony profil górski, ale nie wiem czy to uwzględnią. Myślę, że wyjazd przypadnie mi na wrzesień - październik. Nie bardzo mi to pasuje, ale nie będę sie martwiła na zapas ;-)
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: stokrotka »

Witam ! Hej dziewczyny -jestem ze Śląska i mam problemy laryngologiczne dlatego pragnę MORZE, a Was rozumiem ;) W ub. roku byłam na 10dni (bo drożyzna) prywatnie w Ustroniu (Beskidy) był tam facet, który miał zalecone morze .Dostał przydział -myślał że chodzi o Ustronie Morskie -dzwoni tam i co? okazuje się że to Ustronie ale w górach.Tak więc ? poczekamy zobaczymy.A na razie pozdrawiam cieplutko :)
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1388
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: Bunia »

Witam, w ten piękny śnieżny poranek, oooooooooo a to już południe :shock: ja mam opisane zmiana klimatu podgórskie i zobaczymy dziś 226. Stokrotko właśnie pakuje co tam na basen potrzebne i do Ustronia Morskiego. Madzik do Kołobrzegu :x na pieszo bym doszła :lol: :lol: Pozdrawiam dobrego dnia Bunia
Jan-56
Posty: 4
Na forum od: 02 lut 2012 14:08

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: Jan-56 »

Witam.
Mam 198 kiedy się dowiem ....
Miejsce i termin leczenia:
Zakład lecznictwa uzdrowiskowego:
Adres:
Telefon:
Termin leczenia / okres w którym powinno odbyć się leczenie:
Może mi ktos pomóc :?
forumowicz

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: forumowicz »

Witam Jan o co tak naprawde pytasz? :)
forumowicz

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: forumowicz »

Bunia pisze:Witam, w ten piękny śnieżny poranek, oooooooooo a to już południe :shock: ja mam opisane zmiana klimatu podgórskie i zobaczymy dziś 226. Stokrotko właśnie pakuje co tam na basen potrzebne i do Ustronia Morskiego. Madzik do Kołobrzegu :x na pieszo bym doszła :lol: :lol: Pozdrawiam dobrego dnia Bunia
Ja też mieszkam nad morzem, dlatego Kołobrzeg w ogóle nie lezy w kręgu moich zainteresowań ;) Mam zalecone sanatorium górskie... ale wiem już, że różnie bywa z przydziałem. Loteria :D
Jan-56
Posty: 4
Na forum od: 02 lut 2012 14:08

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: Jan-56 »

Madzik...
Chodzi mi o wszyskie dane , kiedy je przeczytam .
W Przeglądarka skierowań na leczenie uzdrowiskowe-pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ida
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 217
Na forum od: 21 sie 2010 11:08
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: Ida »

Jan, dziwne pytanie ;) . Przeczytasz je wtedy, gdy NFZ napisze. A rubryki, które przytoczyłeś wyskakują dopiero po przyznaniu miejsca i terminu, więc skąd je znasz?
forumowicz

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: forumowicz »

Witaj Ida Jan pisze o przegladarce internetowej wpisz/ https//skierowanie.nfz.gov.pl/i tam wstawiasz swoje dane z pisma ,które otrzymałaś z NFZ zaraz z pierwszego zdania /..."zostało zarejestrowane pod nr: .../ i wpisujesz cały ten nr i w ten sposób codziennie możesz sledzić jaki masz nr na liście oczekujacych ,w NFZ ,któremu podlegasz.
Dokładnie wpisać należy ,tak jak jest w piśmie z myślnikami .
Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ