Szalona Paczka

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4595
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Tu Szalona Paczka

Post autor: rybka »

Hipokryt pisze: 18 lut 2022 09:44 Dzień Dobry :D
Pora na "poranny rozruch" :lol:
Zapraszam na "wirtualny spacer po plaży ze zdjęciem" z kawą naszej Szalonej Paczki :lol:
Obrazek
Ktoś mi fotkę zakosił :o wypisz, wymaluj cała ja :lol: .... moje młode życie :roll:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14663
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Szalona Paczka

Post autor: GIENIA »

Ewanka, Marek słodkościami kuszą :evil: ... :lol: kawka podana ... i jak tu nie kochać Szalonych 8-)
Rybka na spacerze :)
Ysy oszustwo knuje :lol: ... a Ty jako ozdrowieniec , nie musisz już robić wymazu .. tak :?: .... skoro góry Ci sie marzą na pewno coś wydzwonisz .... i będzie jak pisałyśmy ..... nie ma tego złego ... jedziesz tam gdzie chcesz i kiedy chcesz :P
Jesli w dokumentacji wpisane masz nadciśnienie , a pracownik Funduszu będzie skrupulatny , różnie to może być :?
Ja np na pulmonologię nie pojadę do Krynicy , ale do Muszyny tuż obok , to już tak :o i bądź tu człeku mądry :?
Miałam fajny termin , ośrodek tez , śp Margot sporo mi podpowiedziała , okazało się , że ponoć Krynica nie ma pulmonologii , ktoś się dopatrzył , oddzwoniono mi , że nie mogę skorzystać z tego zwrotu :o ale też nie było tego złego , coby .... :lol:


Pogodnego dnia Wszystkim :serce:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Tu Szalona Paczka

Post autor: Hipokryt »

GIENIA pisze: 18 lut 2022 15:26 Ewanka, Marek słodkościami kuszą :evil: ... :lol: kawka podana ... i jak tu nie kochać Szalonych 8-)
(...)
Droga Gieniu - powinno być: "Marek zwany hipokrytą" lub po prostu "Hipokryt" :lol:
Dziś trzeba być precyzyjnym, bo świętuje moja "forumowa mama" :lol:
Dzięki za miłe słowa i pozdrawiam serdecznie :D :kwiat:
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: Szalona Paczka

Post autor: mariolaa »

Witam :)

Ysy z tego co wiem to w Uzdrowisku Duszniki-Zdrój leczenie obejmuje choroby kardiologiczne i nadciśnienie.
Przejrzyj też na stronie Ministerstwa zdrowia - jest tam wykaz uzdrowisk wraz z kierunkami leczniczymi. Może inne uzdrowisko znajdziesz co Cię zainteresuje i uda zdobyć zwrot.
Stronę wyślę na priv bo tu admin usunie ;)

Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20193
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Szalona Paczka

Post autor: Felice »

Droga Gieniu - powinno być: "Marek zwany hipokrytą" lub po prostu "Hipokryt" :lol:
Dziś trzeba być precyzyjnym, bo świętuje moja "forumowa mama" :lol:
Nie jest to temat w którym pisywałabym na co dzień, jednakże nie mogę tego pozostawić tak bez słowa. Nie jesteś świętą krową, której błazenada ma pozostawać bez echa. Nawet jeżeli masz przyzwolenie wielu osób na takie zachowania, to świadczy tylko niezbyt dobrze o nich.
Nazwanie mnie mamą nawet forumową jest czymś tak nie na miejscu, że tylko osobie z twoim malutkim móżdżkiem mogło przyjść do głowy. Robisz wszystko, by miła atmosfera mojego święta była zbrukana. Świetnie sobie z tym radzisz. Mądrzy wiedzą, jak osądzać takie zachowania, głupcy przyklasną. To jest ostatni raz, kiedy w jakiejkolwiek formie zwracam się do ciebie.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20193
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Szalona Paczka

Post autor: Felice »

“A szkoda zwać człowiekiem, kto bydlęco żyje.
Jan Kochanowski”
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5118
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Szalona Paczka

Post autor: zbigniew165 »

Felice popieram Cię, ale na nim żaden wpis negatywny nie robi wrażenia i ja już też przestałem mu odpowiadać.
Ograniczam się tylko do popierania osób, które próbują dać mu do zrozumienia, że nie podoba się im jego postępowanie. :shock:
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :kwiat: :kwiat:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4595
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Szalona Paczka

Post autor: rybka »

GIENIA pisze: 18 lut 2022 15:26 Rybka na spacerze :)
.... Pozdrawia Szaloną Paczkę :kwiat: :)
Gość

Re: Szalona Paczka

Post autor: Gość »

Witajcie kochani moi SZALEŃCY :serce: :lol:
Mariolko :serce: bardzo dziękuję za info, mam co studiować :D
A teraz co do tematu "SZALONA PACZKA"
Jest to temat który założyło kilka osób i założenie było takie że jest to temat dla wszystkich i o wszystkim z wykluczeniem kłótni, ubliżania, szczucia jeden na drugiego i nienawiści!!!
Ilu nas jest tyle osobowości i charakterów.
Jesteśmy ludźmi dorosłymi, nie kiedy i wykształconymi, wpajaliśmy naszym dzieciom zasady funkcjonowania w społeczeństwie a sami o tych wartościach zapominamy.
Moja śp. mama zawsze powtarzała nam do bólu:
" Jeśli masz się kłócić z idiotą to lepiej to przemilcz, bo ktoś kto będzie was obserwował z boku nie będzie wiedział kto jest kim"
Święte słowa, miałem szczęście i jestem dumny z tego że miałem za matkę kobietę biedną ale za to wyjątkowo mądrą.
Kochani :serce: nie musicie się lubić ani kochać, nikt Wam nie każe ale swoje sprawy załatwiajcie na priv bo każda agresja przeciw komukolwiek w temacie "SZALONA PACZKA" spotka się ze zdecydowaną reakcją z mojej strony. Byłem dość liberalny do tej pory i na prawdę, jest kilkaset tematów do wyboru a jak nie ma odpowiedniego to można założyć swój własny temat na przykład o tytule "SZCZUCIE I PLUCIE JADEM"
To by było na razie na tyle
Miłego wieczoru kochani moi :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Tu Szalona Paczka

Post autor: Hipokryt »

ysy1 pisze: 16 lut 2022 17:20
darek pisze: 15 lut 2022 09:14 Szkoda ,że tak fajny poczytny TEMAT w niedługiej przyszłości ZNIKNIE
Drogi kolego
Czyżbym miał do czynienia z prorokiem :shock: :lol:
Ojcze Założycielu...
To prorok-wizjoner i "przyjaciel forum" i ma dużo racji (swojej), więc z jego opinią trzeba się liczyć :roll:

Szkoda tylko, że nie widzi moich tekstów, ponieważ napisał mi, że...
darek pisze: 18 sie 2019 22:25 (...) I nie odpowiadaj Mi bo mam Cie zablokowanego
ODPOWIEDZ