NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14636
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: GIENIA »

ania1701 pisze: 22 kwie 2024 19:44 Witam serdecznie
Mam i ja - Arka , ul Sułkowskiego 11, Kołobrzeg wrzesień.
I też przekładam prywatny wrześniowy wyjazd.
Liczyłam że wcześniej coś będzie.
Na początku, kiedy zobaczyłam miejsce super, ale już dziś niekoniecznie. Dużo inf negatywnych. Poczytałam i euforia opadła. 😏.
Aniu , nie zrażaj się :) ile osób , tyle opinii .... masz piękny termin , najgorsze to te pokoje wieloosobowe , ale może będziesz mieć więcej szczęścia i trafisz np. do dwójki .
Molo , to atrakcja przereklamowana , odwiedzisz raz i wystarczy ci na cały pobyt :lol: wiem co piszę .. kawiarenki masz na miejscu , tańce także ,
Wolałabyś dostać jakiś Pcim Dolny , Wysową , Żegiestów czy inne Podczele :?: nie zawsze otrzymamy przydział , jaki byśmy chcieli , Twój nie jest najgorszy :) pozytywne nastawienie i będzie ok. :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5089
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: zbigniew165 »

Tu nie chodzi o to, żeby codziennie być na molo, ale liczy się samo miejsce tętniące życiem i promenada, chyba, że ktoś woli siedzieć na d...ie w ośrodku i uprawiać przez cały pobyt parkietoterapię. :roll:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14636
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: GIENIA »

:)
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4532
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Kleinehexe »

A jak u kogoś życie tętni jak cholera na co dzień, a na sanatoryjną parkietoterapię ma alergię i podczas wyjazdu szuka ciszy, spokoju, bliskości natury, to znaczy, że coś z nim nie tak i pozostaje mu tylko siedzenie na d...pie? :?
Nie samo miejsce jest źródłem zadowolenia, a nasze nastawienie i podejście do życia. U mnie się to sprawdza :D
gamlog
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 573
Na forum od: 18 gru 2014 10:46
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: gamlog »

U mnie 180 i czekam dalej
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5089
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: zbigniew165 »

Kleinehexe to tego o czym piszesz na pewno w Arce na Sułkowskiego nie doświadczysz, bo w tym obiekcie przebywa przez cały czas ponad 1000 kuracjuszy i wczasowiczów.
Czyli też rodziny z małymi dziećmi i zwierzęta psy, koty itp. :roll:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4532
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Kleinehexe »

To ta Arka jednak tętni życiem. ;) :lol:
Zbigniew165 "na pewno" to ja kiedyś umrę :lol: , a to czy ja bym w Arce znalazła tego czego mi potrzeba (a dostrzegam potencjał :D ), tego, wybacz, ale nie wiesz. :) Nie ubieraj ludzi w swoje buty, bo mogą ich one bardzo uwierać. :oops:
PS
Przepraszam :oops: , że zaśmiecam wątek. Może by należało tę dyskusję przenieść do innego tematu. :?
zdzblasz
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 01 kwie 2024 18:17
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: zdzblasz »

Informacja dla osób chcących zmienić termin. Jak pisałem wcześniej dostaliśmy z żoną wrzesień lecz w tym terminie mamy wykupioną wycieczkę zagraniczną.Infolinia radziła złożyć wniosek z dokumentami-tak nie działa. Podczas wizyty w nfz przy Targowej pani konsultant powiedziała,że taki wniosek będzie odrzucony . Poradziła czekać na papierowe skierowania poleconym i dzwonić na zwroty prosząc o przyspieszenie terminu ze zwrotów. Taka sytuacja. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MeryM
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 23 mar 2024 18:41
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: MeryM »

Zdzblasz zdaję sobie sprawę ile Was ta sytuacja kosztuje nerwów. Ale jeśli jest możliwość wcześniejszego wyjazdu że zwrotów to jest szansa i na sanatorium i wrześniowy wyjazd. Czego serdecznie życzę. Dobrze, że podzieliłeś się tą wiedzą z nami. Znamy teraz rozwiązanie. Dzięki :kwiat:
2024
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 20 lut 2024 09:35
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: 2024 »

zdzblasz pisze: 25 kwie 2024 10:59 Informacja dla osób chcących zmienić termin. Jak pisałem wcześniej dostaliśmy z żoną wrzesień lecz w tym terminie mamy wykupioną wycieczkę zagraniczną.Infolinia radziła złożyć wniosek z dokumentami-tak nie działa. Podczas wizyty w nfz przy Targowej pani konsultant powiedziała,że taki wniosek będzie odrzucony . Poradziła czekać na papierowe skierowania poleconym i dzwonić na zwroty prosząc o przyspieszenie terminu ze zwrotów. Taka sytuacja. Pozdrawiam
Witam. Jak macie na IKP to też możecie dzwonić nie koniecznie trzeba czekać na papier. Tak zrobiła kolezanka-Małopolska
ODPOWIEDZ