Przeniesienie konta z komputera na telefon

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 537
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Przeniesienie konta z komputera na telefon

Post autor: Mark52 »

Jacky a co ma dostawa internetu do korzystania ze stron na komórce?
Forum Nasze Sanatorium jest po prostu stroną internetową. Konto jest jedno gdziekolwiek by się nie zalogować.
Felice, koledze Jacky chodzi o to że na komórce można ustawić sobie przenośny hotspot i wtedy masz prywatną sieć wifi i możesz korzystać z laptopa np.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3815
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Przeniesienie konta z komputera na telefon

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Pełna zgoda.
Tylko jak to się ma do pierwszego pytania w tym temacie?
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Przeniesienie konta z komputera na telefon

Post autor: jacky6 »


To dlatego, że nie trzeba konta przenosić ale zawsze mieć dostęp przez komputer, pod którym pojęciem rozumiem lap-top.
Lap topa można zawsze zabrać z sobą, chyba, że ktoś pluję daleką podróż samolotem.
Ja teraz jestem w szpitalu na Śląsku i konta nie przenosiłem ale zabrałem lapka i korzystam z netu T-mobile.
Przed laty miałem zapisane dodatkowo konto FS na smartphonie ( niezależnie od lapka ) ale ostatecznie zrezygnowałem ponieważ funkcjonalność w tej postaci jest ograniczona. Trudniej się edytuje i przegląda.
Zresztą i Ty Felicji narzekałaś, że wstawianie foto na form z komórki nie było co najmniej wygodne.

:mrgreen: :ugeek:

Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20170
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Przeniesienie konta z komputera na telefon

Post autor: Felice »

Nadal nie rozumiem jak się ma hot spot osobisty do korzystania ze strony NS?
To jest strona, którą jak wszystkie inne znajdziesz w każdej przeglądarce… obojętnie z jakiego urządzenia korzystasz.
Ja nie narzekałam na wstawianie zdjęć z komórki, bo głównie korzystam z iPada. Problem nie tkwił w urządzeniu tylko w systemie .
Ogarnęłam jak to zrobić i wstawiam zdjęcia zarówno z iPhone jak i z iPada. Mój laptop też jest w systemie iOS. Ponieważ wszystko jest zsynchronizowane korzystam bez logowania na wszystkich urządzeniach ze strony NS. Na komputerze stacjonarnym korzystam z przeglądarki Opera.
nula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2423
Na forum od: 25 lut 2020 00:29

Re: Przeniesienie konta z komputera na telefon

Post autor: nula »

Felice,
myślę, że jakbyś użyła koloru niebieskiego, to jacky6 odczytywał by wszystkie posty lub/i coś z nich zrozumiał ;)
ODPOWIEDZ