czy w sanatorium można się zakochać?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: czy w sanatorium można się zakochać?

Post autor: teśka »

alex, nie znasz mnie :) Nigdy nie udaję nikogo innego niż jestem chociaż wcale nie jestem bez wad i aniołkiem też nie jestem :). Po prostu, ktoś mnie akceptuje taką jaką jestem lub nie. Nie szukam przyjaźni na siłę. Pozdrawiam :)
tesia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 18 cze 2009 18:20

Re: czy w sanatorium można się zakochać?

Post autor: tesia »

teśka pisze:Witam :) Masz rację mercedes, każdy na takim wyjeździe powinien być sobą a nie udawać kogoś innego. Jak często bywa jednak inaczej :( Poznajesz ludzi i wydaje Ci się, że są naprawdę super. Dopiero kontynuacja znajomości pokazuje często całkiem inne oblicze. Pozdrawiam Wszystkich cieplutko :)
A ja znam ludzi u których 2 tygodniowy romans przerodził się w fajną i ciekawą przyjażń.
tesia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 18 cze 2009 18:20

Re: czy w sanatorium można się zakochać?

Post autor: tesia »

teśka pisze:Witam :) Masz rację mercedes, każdy na takim wyjeździe powinien być sobą a nie udawać kogoś innego. Jak często bywa jednak inaczej :( Poznajesz ludzi i wydaje Ci się, że są naprawdę super. Dopiero kontynuacja znajomości pokazuje często całkiem inne oblicze. Pozdrawiam Wszystkich cieplutko :)
Chyba nie zrozumiałaś wypowiedzi koleżanki.Ona zapytała czy warto.A to już zależy od nas czy chcemy przeżywać takie emocje.Nie jesteś ubezwłasnowolniona.Jak się sięga po czyjąś własność trzeba być przygotawanym również na rozczarowania.Pozdrawiam.
forumowicz

Re: czy w sanatorium można się zakochać?

Post autor: forumowicz »

A co myślicie gdy widzicie spacerujących "zakochanych" których dzieli duza różnica wieku ? Ja jakoś nie do końca jestem przekonany że łączy ich szczere uczucie. ;)
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: czy w sanatorium można się zakochać?

Post autor: dzi »

Czasem idących, spacerujących parami nie musi łączyć uczucie tych najwyższych lotów. Lubią ze sobą
przebywać, czasem coś więcej,...... czego nie mają na co dzień.
Bardziej jestem zdegustowany czułościami w miejscu publicznym par o tej samej płci :/ :/ :/
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: czy w sanatorium można się zakochać?

Post autor: teśka »

Weszłam na forum po długiej przerwie. Chciałam zobaczyć co słychać ciekawego u ludzi, którzy są tu stałymi bywalcami i tworzą ciekawe wątki. Fajnie jest czasem uśmiechnąć się czytając coś ciekawego lub oddać się na chwilę zadumie. Szkoda tylko tesiu, że już mnie oceniasz wcale mnie nie znając. Ale cóż, trzeba się z tym liczyć będąc bywalcem tego miejsca. Pisząc, że nie jestem aniołkiem nie oznacza wcale, że poluję na '' cudzą własność ''. Trochę zrobiło mi się przykro :( czytając Twoje słowa kierowane do mnie, ale i tak stąd nie ucieknę :)
Pozdrawiam serdecznie :)
forumowicz

Re: czy w sanatorium można się zakochać?

Post autor: forumowicz »

Pogubiłem się. Myślałem że "tesia" i "teśka" to te same osoby. :shock:
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: czy w sanatorium można się zakochać?

Post autor: teśka »

Jak widzisz mix niestety nie :) A może i stety ;) Nie ma wszakże drugiej takiej jak ja ha, ha........ :)
forumowicz

Re: czy w sanatorium można się zakochać?

Post autor: forumowicz »

I tak nic z tego nie rozumiem. Ale przypomniało mi się hasło które powtarza Selene..-"lepiej żałować że się coś zrobiło niż ...". Pozdrawiam. ;)
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: czy w sanatorium można się zakochać?

Post autor: teśka »

Z wypowiedzi Selene na forum wnioskuję, iż jest bardzo mądra kobietą, dlatego też może warto jej posłuchać :) :oops:
ODPOWIEDZ