Etna Weneda Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
lukas385
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 105
Na forum od: 26 mar 2012 15:54

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: lukas385 »

ddd pisze:A wyobraz sobie ze nie mam bardzo wysokich wymagan, ale bardzo dobrze znam zasady mycia i dezynfekcji sprzetu uzywanego po zabiegach , nie wspominajac juz o podstawowych zasadach sprzatania. Zreszta to nie jest tylko moja opinia na temat warunkow higienicznych w tym sanatorium. Nie wspominajac juz o pajeczynach na lampkach w recepcji, ktora wita gosci na same dzien dobry. I nie pisalam o zadnym ikarze, tylko napisalam ze ludzie zarzadzajacy ta placowka powinni miec troszke ikry w sobie i wyjsc poza biurka i czasem posprawdzac pokoje co sie w nich znajduje. ( czytaj ze zrozumieniem ) pozdrawiam
Jak następnym razem będziesz mieć gdziekolwiek skierowanie to daj znać, jak chętnie za Ciebie pojadę, bo Tobie i tak się nie będzie podobać :!: :!: :!:

PS.: Tu jest Polska i tutaj używa się Polskich znaków :!: :!: :!: :? :? :?
forumowicz

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

Dzięki lukas385,magaziata,podzielacie moją opinię.
Magaziata my to ostatnio byłyśmy chyba na tym samym turnusie???
Awatar użytkownika
magaziata
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 423
Na forum od: 17 sie 2011 10:10
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: magaziata »

Tak,moja droga od 11,10,12, dla mnie był to najwspanialszy pobyt, a byłam w sanatorium 7 raz,i tak jak pisałam z wielką chęcią wrócę do Wenedy.
forumowicz

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

W przyszłym roku,to Perla Bałtyku,słyszałaś o przetargu?
Awatar użytkownika
magaziata
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 423
Na forum od: 17 sie 2011 10:10
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: magaziata »

Tak,słyszałam i jestem nie pocieszona.Mam nadzieję że w 2014 wrócimy do Wenedy,Papiery składam w styczniu i jak dobrze pójdzie znowu do Kołobrzegu, cudne miejsce.
forumowicz

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

Ja składam w przyszłym tygodniu,i TYLKO Kołobrzeg.Mój 4 pobyt i poznałam tu wspaniałych ludzi :lol:
Awatar użytkownika
magaziata
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 423
Na forum od: 17 sie 2011 10:10
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: magaziata »

Ja papiery składam w styczniu ale jechać mogę dopiero we wrześniu,zaczynam dodatkową pracę i nie mogę wcześniej,więc jeszcze długi czas oczekiwania. Ale w styczniu będę w Kołobrzegu 4-5 dni, bo jak co roku jadę do Kołobrzegu do spa,
gosiaczek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 25 lip 2012 10:44

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: gosiaczek »

Ja też nie zamienilabym Etny na żaden inny hotel. Dlaczego....opisałam w pierwszym poście. Bardzo żaluję, że ZUS stracił ten hotel, że straciliśmy go my. Ja nie wiem jak osoba DDD sprząta w swoim domu. Wiem jak sprzątany był nasz pokój w Etnie. Bez zastrzeżeń. A panie pokojowe miłe jak i cała obsługa. Macie rację, malkontentów nie brakuje. Znajdą problem nawet w luksusowym hotelu. Selene w Perle Bałtyku byli znajomi, więc od nich wiem jak tam było. Widzialam też delikatnie mówiąc mało atrakcyjne pokoje. Nie wiem czy ten przetarg jest na 3 czy na 5 lat, ale szybko do Etny nie pojedziemy dziewczyny. Ciekawa jestem jaki "luksus" zafunduje kuracjuszom Kombatant. ŻAL.....:(((
gosiaczek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 25 lip 2012 10:44

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: gosiaczek »

A ja szukam ekipy na przełom lipca-sierpnia. I też jak Blondi tylko Kołobrzeg...
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: gorkaa »

Ja osobiście nie mieszkałam w Wenedzie, ale niemal codziennie w niej bywałam. Kiedy pierwszy raz weszłam do pokoju, o przepraszam salonu a nawet użyję tu słowa apartamentu to aż mi dech zaparło ( ogromny pokój z aneksem kuchennym, salonikiem tv, no i oczywiście łazienką). Inne pokoje w których byłam też rewelacyjne. Pracujące osoby na recepcji bardzo sympatyczne i kulturalne. Taras widokowy, oszklona winda..... Jestem pod ogromnym, pozytywnym wrażeniem Wenedy.
ODPOWIEDZ