Rymanów Zdrój - Zimowit - 07.10.2018r.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
kasiaa256
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 24 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit - 07.10.2018r.

Post autor: kasiaa256 »

Mg11 ja jadę przez Lublin, ale jadę tydzień wcześniej - z powrotem mogę cię zabrać :) chyba, że masz ochotę wybrać się ze mną już 30 września :)
NorBi ja zastanawiam się nad zabraniem rowerów, tylko boje się, że nie będę miała gdzie trzymać. Bo czas to ja znajdę na pewno :) No i obawiam się, że wezmę rower dla syna, a on będzie miał w nosie jazdę ze mną.
A co do łóżek to do tej pory nocowałam na oddziale dziecięcym jako opiekun - tam było tragicznie z łóżkami - tapczaniki jak w internacie w latach 90-tych. Jak sprytniejszy był opiekun to łóżko sobie podmienił, ale tak jak wcześniej pisałam - oddział ZUS to była inna bajka. Lodówka była na korytarzu i nawet czysta (czasem po cichu korzystałam, bo u dzieciaków brud, smród i robactwo :) Czajnik miałam swój i teraz też wezmę - nie wiem czy w pokojach są. Nie wiem jak z telewizją - bo u dzieci telewizorów nie było (chociaż w pokojach gdzie byli rodzice miały być) - za to opłata za internet to zdzierstwo - 50 zł za turnus - tym razem podziękuję :)
mg11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 30 mar 2012 16:55
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit - 07.10.2018r.

Post autor: mg11 »

Dzięki Kasiu za dobre chęci, ale tydzień wcześniej chyba mi nie wyjdzie... No cóż, pojadę sam, a może na miejscu znajdzie się kilka osób z lubelskiego chętnych do powrotu.
Agnieszka_
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 04 wrz 2018 20:21

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit - 07.10.2018r.

Post autor: Agnieszka_ »

Czy ktoś jedzie z Lublina do Rymanowa Zdrój na 07-10-18?
goska1122
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 44
Na forum od: 24 lip 2018 20:21
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Rymanów Zdrój - Zimowit - 07.10.2018r.

Post autor: