Continental -Krynica Zdrój

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
tesia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 18 cze 2009 18:20

Continental -Krynica Zdrój

Post autor: tesia »

Witam ,wyjeżdżam w styczniu do powyższego sanatorium.Interesuje mnie opinia kuracjuszy o tym obiekcie.Proszę ,również o szczegóły np:czy jest żelazko,tv,czajnik elektryczny , ręczniki{jak często wymieniane}.O której godzinie można się zameldować? Czy przydział pokoi jest odgórny, czy na zasadzie kto pierwszy ten lepszy,a więc możliwość wyboru.Będę bardzo wdzięczna,jeśli ktoś zechce odpowiedzieć na moje pytania.
forumowicz

Re: Continental -Krynica Zdrój

Post autor: forumowicz »

cześć! jestem MAX,w styczniu od 23 go będzie w Continentalu moja znajoma z Poznania,a ja ją zapewne odwiedzę,może chcesz poplotkować ze mną albo z nią?
tesia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 18 cze 2009 18:20

Re: Continental -Krynica Zdrój

Post autor: tesia »

Interesują mnie odpowiedzi na zadane pytania.Jakim środkiem komunikacji publicznej udaje się Pan lub znajoma do Krynicy?A może jakieś wskazówki.

Pozdrawiam
mwojta
Posty: 4
Na forum od: 08 gru 2011 18:49

Re: Continental -Krynica Zdrój

Post autor: mwojta »

Ja jadę pks z Torunia z przesiadką w Krakowie. 23,30-11,00
maria stefaniak
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 30 lis 2011 15:54

Re: Continental -Krynica Zdrój

Post autor: maria stefaniak »

Byłam w Sanatorium Continental w zeszłym roku .Jestem bardzo zadowolona z zabiegów, jedzenia. Pokoje różne. Ja nie narzekam.Wszystkie zabiegi na miejscu.Personel bardzo miły.
Przyjęcia są przez Pani pielęgniarki które przydzielają pokój i informują o wszystkim co dotyczy pobytu.Bardzo miłe Panie.Przyjęcia od godz. 14,00.
Hanka
ODPOWIEDZ