kolejka do sanatorium 2013 rok

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
ibizka wielkopolska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1056
Na forum od: 01 gru 2012 20:00

Re: kolejka do sanatorium 2013 rok

Post autor: ibizka wielkopolska »

Jak po niedzieli?? ;)
anka23_07swkrzyskie
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 126
Na forum od: 15 kwie 2013 13:06
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: kolejka do sanatorium 2013 rok

Post autor: anka23_07swkrzyskie »

Ibizka po niedzieli roboty od groma wlasnie rodzinka wyjechala pomalu doprowadzam dom do porzadku czlowiek sie starzeje taki tajfun w domu nie dla mnie.Do wyjazdu jeszcze troche czasu mam to bede do Was zagladac troche martwi mnie ze malo o tym sanatorium informacji.Moze bedzie ok zobaczymy.do domu mam okolo100 km to jak rzut beretem Busko Zdroj Astoria
Awatar użytkownika
M44
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 28 sie 2013 12:32
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: kolejka do sanatorium 2013 rok

Post autor: M44 »

Ostanim razem byłam w sanatorium kwiecień 2012. W czerwcu 2012 złożyłam wniosek do sanatorium. Po miesiącu dostałam odpowieć. Leczenie sanatoryjne dorosłych (Pulmonologia) Czas oczekiwania około 23 m. Pani numer to 61869. Oraz była taka oto dopiska.
Uprzejmie prosimy o informowanie oddziału w przypadku.
-znaczących zmian w stanie zdrowianp: pobytu w szpitalu
-zmiany adresu zamieszkania
-zmiany świadczeniodawcy kierującego na leczenie uzdrowiskowe.
Mnie a kurat ta informacja pomogła przyspieszyć pobyt.
Od sierpnia2012 nie zagladałam na wyszukiwarkę jaki tam już numerek ... bo to tylko ciśnienie podnosiło...
W marcu 2013 leżam w szpitalu z powarznym zapaleniem płuc. Lekarz który opiekował się mną , zasugerował wyjazd zmiane klimatu i polecił sanatorium właśnie do Szczawna Zdrój na Komora pneumatyczna. Ja zaś żekłam że mam już złożony wniosek w NFZ i czekam na swą kolejkę. Wtedy pan doktor żekł ...żebym po powrocie skserowała wypis ze szpitala i wysłała do NFZ to może przyspieszyć czas oczekiwania. .. Po powrocie tak zrobiłam i wtedy zaczełam obserwować numerki .... Było to różnie raz spadały , raz stały w miejscu a nieraz rosły w górę... dałam sobie spokuj i nie obserwowałam ,,, A tu w sierpniu 2013 dostałam pisemko od NFZ.
Rodzaj leczenia : w szpitalu uzdrwoiskowym w ramach zwolnienia lekarskiego.
Uzdrowisko- Szczawno -Jedlina S.A
Szpital Uzdrowiskowy NR.3 Młynarz
Szczawno Zdrój.
Od 2013-10-29 do 2013-11-19
Tak że pobyt szpitalny i zaznaczenie na wypisie że szpitala .
Wskazanie na dalszą rechabilitace w sanatorium.
Mi akurat pomogło muj czas oczekiwania się skrucił a i nic nie płace za pobyt.
Jade dopiero drugi raz do snatorium.
Jak to mówią człowiek od tych stałych kuracjusz wszyskiego się może dowiedzieć co i jak z czy się to je...
Może i mój przypadek pomoże komuś roswiązać swój problem...
maadziula
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 98
Na forum od: 17 lut 2013 14:58
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 1

Re: kolejka do sanatorium 2013 rok

Post autor: maadziula »

Wróciłam z sanatorium 9 czerwca 2013 po jakim czasie od powrotu mogę składać wniosek. W różnych województwach jest różnie jedni składają zaraz po powrocie .Jestem NFZ świętokrzyski podobno teraz czas oczekiwania 14 m-cy Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
stada-52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 291
Na forum od: 27 lip 2012 16:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: kolejka do sanatorium 2013 rok

Post autor: stada-52 »

Do M44.To co opisałaś rzeczywiście może się komuś przydać :!: Ja np.w ubiegłym roku leżałam 7 dni na kardiologii (3 dni na R),ale o skierowaniu na poszpitalne sanatoryjne nie było mowy :!: a przecież mogłam zrobić tak jak Ty :) Życzę Ci dużo zdrówka :serce:
ibizka wielkopolska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1056
Na forum od: 01 gru 2012 20:00

Re: kolejka do sanatorium 2013 rok

Post autor: ibizka wielkopolska »

W ten deszczowy dzień numerki w dół!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak dla poprawienia samopoczucia
endriu_re
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 14 mar 2012 21:38
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: kolejka do sanatorium 2013 rok

Post autor: endriu_re »

W ten deszczowy dzien numerki czekają na porawę pogody,prawie totalny zastój a miało tak we wrześniu ruszyć do przodu.Sanki trzeba jednak szykować :D :D
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: kolejka do sanatorium 2013 rok

Post autor: Zosia »

Po przeliczeniu, uśrednieniu :) wychodzi mi maj-czerwiec a więc pobobnie jak Bunia czekam do wiosny :D Przez ostatni tydzień byłam w Verano -kochani Kołobrzeg czeka na Was :D :D Pozdrawiam
ibizka wielkopolska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1056
Na forum od: 01 gru 2012 20:00

Re: kolejka do sanatorium 2013 rok

Post autor: ibizka wielkopolska »

Zosia ja jak uśredniałam , wzięłam pod uwagę prognozowany termin wyjazdu przez NFZ to wyszła mi połowa sierpnia/września , a jade w połowie pazdziernika ;) Tak to jest z tymi symulacjami ale życzę Ci trafienia w termin jaki sobie wymarzyłaś!
marika
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1830
Na forum od: 11 gru 2011 18:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: kolejka do sanatorium 2013 rok

Post autor: marika »

Kochani,przy numerze 8641 mam wpis SKIEROWANIE OCZEKUJĄCE NA WYZNACZENIE MIEJSCA I TERMINU LECZENIA czy to oznacza że mogę niedługo dostać skierowanie na wyjazd???jestem z NFZ Małopolska :shock:
Zablokowany