MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
M44
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 28 sie 2013 12:32
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Post autor: M44 »

Prosze o opinie tego ośrodka :?:
Awatar użytkownika
M44
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 28 sie 2013 12:32
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Post autor: M44 »

Tylu tu kuracjuszy a nikt nie był w Młynarzu ;)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7045
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 12

Re: MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Post autor: sztani »

Witaj ,może wpisz w prawym górnym rogu ? Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
M44
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 28 sie 2013 12:32
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Post autor: M44 »

Dzięki sztani :kwiat: różne te opinie na forum :!: ale antygona28 napisła mi na pocztę i już wiec co i jak ;) Teraz tylko zostało odlicznie i przemyślenie co spakować .... :D :D :D Mam nadzieje że towarzystwo dopisze i będzie miły wypoczynek z kurowaniem zdrówka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Pozdrawiam
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1959
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Post autor: Zosia »

Dodam tylko że Młynarz to pierwsze sanatorium w Szczawnie po kapitalnym remoncie a więc mino iż już kilka lat minęło to z pewnością warunki będziesz miała dobre, miejscowość uroczą (to takie moje małe miejsce na ziemi :) a pogody i towarzystwa życzę jak najlepszego ;)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7045
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 12

Re: MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Post autor: sztani »

Milego pobytu M 44 . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
M44
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 28 sie 2013 12:32
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Post autor: M44 »

Dzięki dziewczyny :kwiat: Szykuje się na ten wyjazd z pozytywnym nastawienie i nie moge się już doczekać ;) Mieszka z nami córka z zięciem i trójka rozrabiaków :roll: wkońcu odpoczne ,,,,,,,,,,,,,, :kwiat: pozdrawiam
zbych
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 23 kwie 2010 21:20

Re: MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Post autor: zbych »

M44. Pozytywne nastawienie dobra rzecz, ale jeżeli chodzi o Szczawno pozwolę sobie mieć nieco inne odczucie niż poprzedniczka, której Szczawno tak się podobało.
Samo Szczawno to dziura, a w porze jesienno- zimowej to dopiero dziura. Z tego co słyszałem tzw. Biała Sala gdzie się chodziło na tańce została zlikwidowana. Pozostaje wiec jedynie Zdrojowa. Zwiedzać tam nie ma co, chodzić nie ma gdzie więc..??? czym tu się zachwycać? Ja byłem w okresie letnim więc przynajmniej było mnóstwo kwiatów. można było pospacerować po wzgórzu parkowym, przejść się na Słoneczną Polanę i to wszystko. Oczywiście, można podjechać na Zamek Książ, można wyskoczyć w góry Stołowe, na Szczeliniec Wielki, ale samo Szczawno zwłaszcza o tej porze. Beznadzieja. O Młynarzu się nie wypowiem bo ja byłem w Zaciszu. To tyle. :D
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1959
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Post autor: Zosia »

Park Szwedzki ,las potem łąką do Babinicza (stadnina koni) piwko w restauracji i drogą powrót. Tańce zawsze z muzyką na żywo w Legendzie czy tej też już nie ma ? Bardzo lubiłam posiedzieć z książką w Bohemie czy w herbaciarni. Fakt pora kiepska, dni krótkie ale z dobrym towarzystwem zagospodarujesz wolny czas :)
zbych
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 23 kwie 2010 21:20

Re: MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Post autor: zbych »

No tak, Park Szwedzki, ale tak prawdę powiedziawszy to Tylko nazwa ładna, a reszta? No co takiego atrakcyjnego jest w tym Parku?? Do stadniny można pójść na piwko- niekoniecznie parkiem, można chodnikiem, ale to można pójść raz, dwa, no chyba że ktoś jest smakoszem złocistego trunku. Poczytać książkę można w domu, a jeżeli już jedzie się raz na 2-3 lata do sanatorium to chciało by się zakosztować innych atrakcji. W każdym razie ja kcem :D Jeżeli chodzi o dobre, sympatyczne towarzystwo to pożądane jest wszędzie, ale tu chodziło o opinię na temat atrakcyjności Szczawna. Porównując do: Szczawnicy, Polanicy, Dusznik, Iwonicz Zdroju, Świnoujścia, Kołobrzegu i wielu innych miejscowości uzdrowiskowych uważam, że na tym tle Szczawno wypada bardzo blado. To nie znaczy, że pobyt w nim wspominam jakoś szczególnie niemiło, wręcz przeciwnie. Jednak biorąc pod uwagę za kryterium atrakcyjność samej miejscowości oceniam jak już napisałem. :D :D :D
ODPOWIEDZ