MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
zbych
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 23 kwie 2010 21:20

Re: MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Post autor: zbych »

Skoro jeszcze raz zostałem wywołany do tablicy i to przez administratora to grzeczność wymaga aby odpowiedzieć. W każdym razie ja tak zostałem wychowany.
Oczywiście, że wątek jest o Młynarzu i gdyby forumowiczka podpisująca się Nickiem "Zosia" w dniu 18 września odniosła się jedynie do Młynarza to nie zabierał bym głosu bo w Młynarzu nie byłem i nic nie wiem o standardzie tego sanatorium. Skoro jednak odniosła się również do miejscowości Szczawno i napisała: " urocza miejscowość" to pozwoliłem sobie wyrazić swoją opinię na temat Szczawna. Wszystko. Skoro administrator uważa, że mój sposób pisania na tym forum nie trzyma standardów to znikam. Życzę samych zgodnych opinii/Zbych
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: MŁYNARZ - SZCZAWNO ZDRÓJ

Post autor: administrator »

Zbychu, myślę, że na tym forum jest tyle samo negatywnych co i pozytywnych opinii na wszelkie tematy, a ja nie proszę o "zgodne opinie" ani nie neguję Twojego standardu pisania lecz proszę o rozmowę na temat Młynarza, którego ten wątek dotyczy.
Na temat samego Szczawna istnieje wątek tutaj
http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... f=2&t=2796
Pozdrawiam
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Post autor: Gosia43 »

Och jak dawno tu nie zaglądałam. Widze różne opinie. Jak to na forum :lol:
W Młynarzy kilka razy. Moja opinia jest tak :roll:
Pokoje są 3-2-1 osb. o różnym standardzie jedne więkrze drugie mniejsze.
W roku 2000 były pierwszy raz remontowne więć z trójek powstały dwójki zaś z czwórek powstały trójki.
A że w każdym pokoju jest łazięka zmniejszyła się ich powierzchnia.
Teraz wyposarzeniu jest elegancka przesówana szafa z lustrem , łóżka doś wygone z stolikiem obok , stolik z krzesełkami dodatkowo komoda albo biurko gdzie stoi telewizor. Abonament kosztuje na turnus 60zł.Jest czajnik i szklanki na tacy.
W łazience : pryśnic , umywalka z lustrem i pułką. mały na kółkach regał na drobiazgi i ręczniki , jeden na osobe.
Wymieniają na czyste kiedy się chce. Sprzątają co drugi dzień. W budynku mieści się winda , stołowka na parteże lecz obiadki takie sobie ale jak to w sanatorium. Są dwa gabinety lekarskie i gabinet pielęgniarski oraz recepcja przy której się rejestrujemy przy przyjeżdzie i płacimy za pobyt.Można płacić kartą. Młynarz to mały budek i zazwyczaj się zna swoich sąsiadów z piętra ....Ja osobiście wole małe przytulne ośrodki a nie długo będę znów :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Kamka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 11 paź 2013 21:57
Staż sanatoryjny: 1

Re: MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Post autor: Kamka »

Witam, też mam zaplanowany pobyt w "Młynarzu" od 29 października br. Już wiem, że to fajny ośrodek z Waszych wypowiedzi. Ale ja mam w skierowaniu leczenie szpitalne a nie pobyt sanatoryjny, może ktoś wie czym to się różni? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kamka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 11 paź 2013 21:57
Staż sanatoryjny: 1

Re: MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Post autor: Kamka »

Gosia a Ty kiedy jedziesz do "Młynarza" i jak do Ciebie przez ten portal napisać na priv /bo nie umiem:(/
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Post autor: Gosia43 »

kamka napisałm na poczte...pozdrawiam
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Post autor: Gosia43 »

Zapraszam :) o napisanie swoich wrażeń z Młynarza ;) Oraz tych co jadą w tym roku 2015 :roll: :roll: :roll: :roll:
ollalaola
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 14 lut 2013 13:10
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Post autor: ollalaola »

Bede jechala w terminie od 27 marca do 17 kwietnia. Jak wroce skomentuje pobyt. Poki co korzystam z opinii innych.
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Post autor: Gosia43 »

Życzę Ci miłego słonecznego spokojnego wypoczynku :) No i będziemy tu czekać na Ciebie :) :kwiat: :kwiat: :kwiat:Byłam tam jest super :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Makadaro
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 07 kwie 2015 16:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: MŁYNARZ-SZCZAWNO ZDRÓJ

Post autor: Makadaro »

Dostałam skierowanie od 20.06 i nie wiem czy jechać czy zrezygnować.Cały dzień siedzę, szukam opinii i sama nie wiem co zrobić.Proszę napiszcie jak tam jest naprawdę?
ODPOWIEDZ