Perełka-Ciechocinek

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Babajaga52
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 14 mar 2012 10:01

Perełka -ciechocinek

Post autor: Babajaga52 »

Proszę o opinię na temat sanatorium "PEREŁKA"w Ciechocinku.Wyjeżdżam 02.04.2016.Te opinie ,na które natrafiłam nie są zachęcające. :?:
Babajaga52
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 14 mar 2012 10:01

Perełka-Ciechocinek

Post autor: Babajaga52 »

Wyjeżdżam w kwietniu do sanatorium "Perełka" w Ciechocinku.Byłabym wdzięczna o jakieś opinie na temat tego obiektu.To co przeczytałam trochę mnie załamało.Może ktoś był tam niedawno i ma jakieś nowe opinie.
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Perełka-Ciechocinek

Post autor: maria123 »

Swój wątek umieść w opiniach o sanatoriach, dowiesz się więcej. :o
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Perełka-Ciechocinek

Post autor: jan19557 »

Byłem tam w maju 2014. Pewnie moją opinie przeczytałaś bo gdzieś po forum się plącze. Jeśli coś konkretnie cię interesuje to pisz.
jawa 53
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4983
Na forum od: 24 gru 2013 07:17
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Perełka -ciechocinek

Post autor: jawa 53 »

Nie jest tak źle, przeczytaj moją opinię z 2014.
http://forum.nasze-sanatorium.pl/viewto ... ek#p250193
Pozdrawiam, udanego turnusu. :)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Perełka-Ciechocinek

Post autor: jan19557 »

Parkingiem płatnym się nie martw. Znajdziesz miejsce bez problemu. Szklankę, łyżeczkę radzę wziąć ze sobą, czajnik na korytarzu. Telewizory były różne i stare i nowe z różną ilością kanałów. Wszystkie pokoje są ze słoneczkiem o różnej porze i mają balkony na ogród. Jadło jest OK. Na stół stawiają wazę i półmiski z ziemniakami , surówkami itd. Trzeba to podzielić między sobą a przy stolikach siedzi od 4 do 10 osób. Baza zabiegowa jest raczej skąpa , na ich stronie możesz sprawdzić jakie są kąpiele, basenu brak. Winda stara i ciągle były problemy bo jak się nie zamknęło drzwi to się blokowała a nie mają drzwi automatycznych. Obsługa miła i pomocna tylko pierwszy raz mi się trafiło, że musiałem zapłacić przy rejestracji za PRZEŚCIERADŁO 2 zł. Powodzenia.
Babajaga52
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 14 mar 2012 10:01

Re: Perełka-Ciechocinek

Post autor: Babajaga52 »

Dzięki za odpowiedż.Zapomniałam zapytać,czy można przyjechać dzień wcześniej i zapłacić za nocleg.Wiem z doświadczenia,że na pytanie przez telefon -odpowiedż brzmi -nie,natomiast na miejscu zdarza się,że można
zanocować.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Perełka-Ciechocinek

Post autor: jan19557 »

Można i nawet można zrobić rezerwację.
ala
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 11 maja 2009 12:08

Re: Perełka-Ciechocinek

Post autor: ala »

Witam.
W sanatorium Perełka w Ciechocinku byłam rok temu. Można zadzwonić i zrobić rezerwację pokoju jednoosobowego zaraz po otrzymaniu skierowania.Z pobytu byłam bardzo zadowolona zabiegi na miejscu, posiłki bardzo dobre. Życzę dobrego samopoczucia,zdrowia i zabiegów oraz dobrego towarzystwa :D :kwiat:
gosiaczek63
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 03 mar 2015 19:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Perełka-Ciechocinek

Post autor: gosiaczek63 »

ala pisze:Witam.
W sanatorium Perełka w Ciechocinku byłam rok temu. Można zadzwonić i zrobić rezerwację pokoju jednoosobowego zaraz po otrzymaniu skierowania.Z pobytu byłam bardzo zadowolona zabiegi na miejscu, posiłki bardzo dobre. Życzę dobrego samopoczucia,zdrowia i zabiegów oraz dobrego towarzystwa :D :kwiat:
Witam,a czy są kuracjusze z Zus-u w Perełce.
ODPOWIEDZ