Dom Zdrojowy Szczawno- Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
zuzazg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 203
Na forum od: 08 lip 2011 19:32
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Dom Zdrojowy Szczawno- Zdrój

Post autor: zuzazg »

Na forum widzę raczej nieprzychylne opinie o tym sanarorium. Po mojej rozmowie telefonicznej z recepcją tylko bym mogła to potwierdzić tę opinię. Może ktoś był tam niedawno i może krótko opisać swó przjazd ( przyjęcie w recepcji, u lekarza) i pobyt ( jakość usług w zakładzie przyrodoleczniczym). Jadę dopiero w październiku. Pozdrawiam!!! :?
DOROTA1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 07 sie 2011 19:16

Re: Dom Zdrojowy Szczawno- Zdrój

Post autor: DOROTA1 »

WITAM, JADE OD 12 WRZESNIA -3 PAZDZIERNIKA, DO DOMU ZDROJOWEGO W SZCZAWNO -ZDROJ.JAK WROCE NAPISZE,JEZELI BY PANI CHCIALA WCZESNIEJ COS WIEDZIEC ,PROSZE PODAC ADRES E-MAIL.PODAM NR,TELEFONU,POZDRAWIM,
Awatar użytkownika
zuzazg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 203
Na forum od: 08 lip 2011 19:32
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dom Zdrojowy Szczawno- Zdrój

Post autor: zuzazg »

Dziękuje za odpowiedź, jestem bardzo ciekawa. mój e-mail ([email].pl)
Na pewno zadzwonię - Zuza :P
antygona28
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 11 lip 2013 07:55

Re: Dom Zdrojowy Szczawno- Zdrój

Post autor: antygona28 »

Witam. Może ktoś napisać czy w Domu Zdrojowym nadal trwa remont i wak ogulnie swoją opinie z pobytu w Szczawnie Zdrój....
irek[goral]
Posty: 3
Na forum od: 12 lip 2013 19:15
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Dom Zdrojowy Szczawno- Zdrój

Post autor: irek[goral] »

antygona28 pisze:Witam. Może ktoś napisać czy w Domu Zdrojowym nadal trwa remont i wak ogulnie swoją opinie z pobytu w Szczawnie Zdrój....
Witam.Wróciłem z turnusu 11.07.2013.W Domu Zdrojowym trwają drobne remonty - w niczym to nie przeszkadza.Ogólnie rzecz biorąc było ok!Minus to wyżywienie.Dom Zdrojowy bardzo ładny,parki,fontanny, itp.Polecam.
antygona28
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 11 lip 2013 07:55

Re: Dom Zdrojowy Szczawno- Zdrój

Post autor: antygona28 »

irek[goral] pisze:
antygona28 pisze:Witam. Może ktoś napisać czy w Domu Zdrojowym nadal trwa remont i wak ogulnie swoją opinie z pobytu w Szczawnie Zdrój....
Witam.Wróciłem z turnusu 11.07.2013.W Domu Zdrojowym trwają drobne remonty - w niczym to nie przeszkadza.Ogólnie rzecz biorąc było ok!Minus to wyżywienie.Dom Zdrojowy bardzo ładny,parki,fontanny, itp.Polecam.
Jeszcze jedno pytania. A pokoje już wszyskie po remoncie? Czy nadal dla NFZ po szpitalnym dostają najgorsze ....[email].pl...
irek[goral]
Posty: 3
Na forum od: 12 lip 2013 19:15
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Dom Zdrojowy Szczawno- Zdrój

Post autor: irek[goral] »

Witam.Pokoje- nie są wszystkie po remoncie zależy gdzie się trafi.Ja mieszkałem w 206 na- 2 piętro- bez remontu.
Różnica bardzo duża choć z NFZ.Łazienka w każdym pokoju.Czajników brak- są na korytarzu.
evora
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 138
Na forum od: 28 gru 2010 17:21

Re: Dom Zdrojowy Szczawno- Zdrój

Post autor: evora »

Juz pisałam po powrocie ze Szczawna i dalej podtrzymuję moje odczucia.Pewnie,ze zawsze moze byc lepiej.Jak poprosicie pania adminstratorkę ,ktor czesto sie kreci po obiekcie ,da Wam czajnik do pokoju.Mieszkalm w 307,polecam.Pozdrawiam :D
olunia12
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 20 maja 2011 10:03
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Dom Zdrojowy Szczawno- Zdrój

Post autor: olunia12 »

Ja wróciłam w czerwcu z Domu Zdrojowego w Szczawnie i zależy kto co lubi. Trafiłam niestety na pokój przed remontem, byłyśmy w 3 osoby bo dwójki jak pani powiedziała na recepcji są tylko dla małżeństw. Czajniki na korytarzu. Zabiegi na zewnątrz. Ogólnie sanatorium dla osób 70+ Ogólnie nieciekawie, jedzenie takie sobie dla odchudzających się. Drugi raz na pewno tam nie pojadę.
irek[goral]
Posty: 3
Na forum od: 12 lip 2013 19:15
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Dom Zdrojowy Szczawno- Zdrój

Post autor: irek[goral] »

Uważajcie na drzewa !Parki są bardzo ładne-drzewa wiekowe.
ODPOWIEDZ