Strona 1 z 5

Wojskowy Busko -Zdroj.

: 09 maja 2017 14:40
autor: bogjan
Może ktoś ocenić to sanatorium,kto tam był? Wszystkie opinie negatywne i pozytywne.Turnus 28-dni,NFZ.Dziękuje z góry.

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

: 09 maja 2017 14:43
autor: Felice
Przejrzyj forum jest bardzo dużo opinii o tym obiekcie...głównie pozytywnych.

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

: 09 maja 2017 15:42
autor: bogjan
Dzięki za podpowiedż. Nabijanie postów???

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

: 09 maja 2017 16:37
autor: Dagna
Bogjan wcale nie nabijanie. Wojskowy nie ma oddzielnego, ja sama chciałam temat założyć bo nic konkretnego nie znalazłam tylko że naj naj i super i że dobre zabiegi. A ja praktyczne opisy lubię np czy w szlafroku można śmigać na zabiegi, czy można marudzić przy ustalaniu jakie zabiegi przydzielają, czy są dokładki na stołówce, czy autobus niedaleko itp. Jak wrócę to sama opisze ;)

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

: 09 maja 2017 17:48
autor: bogjan
[email] Jesteś teraz tam w sanatorium? Ok.Jak wrocisz to napisz! Miłego wypoczynku i wspaniałej rehabilitacji.Pozdrawiam.

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

: 09 maja 2017 17:53
autor: Felice
bogjan o jakie nabijanie postów ci chodzi?
Ciekawi mnie ile obiektów sanatoryjnych opisałeś z detalami tak by inni mogli skorzystać?
Dlaczego uważasz że inni mają to robić dla ciebie?
Wojskowy w Busku sama opisywałam z detalami niejednokrotnie nie tylko ograniczając się do ochów i achów aczkolwiek te im się nalezą.
Wystarczy poświęcić trochę czasu,znaleźć posty które inni tworzyli z myślą o wyjeżdżających.
A ja praktyczne opisy lubię np czy w szlafroku można śmigać na zabiegi, czy można marudzić przy ustalaniu jakie zabiegi przydzielają, czy są dokładki na stołówce, czy autobus niedaleko itp. Jak wrócę to sama opisze ;)
Te sprawy również były opisywane,ale nie ma problemu odpowiem
Na zabiegi można w szlafroku,a nawet wskazane.
Nie wiem co rozumiesz w kwestii marudzenia? Wszystko zależy od lekarza,na pewno można zasugerować ewentualne chęci i potrzeby.Ja z moim lekarzem nigdy nie miałam problemu.
Jedzenia jest bardzo dużo,a na stoliku stoi zawsze coś co można sobie wziąć. Są jednorazowe naczynia,papier do zapakowania II śniadania.
Przystanków autobusowych jest kilka i wszystko zależy z jakiej strony się jedzie.Dalekobieżne zatrzymują się przy parku skąd jest najbliżej,ale to i tak zostaje kawałek do przejścia.

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

: 09 maja 2017 20:17
autor: Dagna
O i super :D Bardzo dziękuję za informacje. Felice o marudzenie w cudzysłowie chodzi - czyli jest nadzieja, że dostanę te zabiegi które będę chciała. Bo jeszcze 3 tygodnie czekania. Podpowiedz proszę czy lepiej wziąć taksówkę czy dam radę spacerkiem od tego parku? Walizkę raczej wyślę.I nie złość się na mnie ja naprawdę nie znalazłam tych informacji na forum. Pozdrawiam. :kwiat:

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

: 09 maja 2017 20:53
autor: bogjan
Dagna pisze:O i super :D Bardzo dziękuję za informacje. Felice o marudzenie w cudzysłowie chodzi - czyli jest nadzieja, że dostanę te zabiegi które będę chciała. Bo jeszcze 3 tygodnie czekania. Podpowiedz proszę czy lepiej wziąć taksówkę czy dam radę spacerkiem od tego parku? Walizkę raczej wyślę.I nie złość się na mnie ja naprawdę nie znalazłam tych informacji na forum. Pozdrawiam. :kwiat:
Jeżeli wyślesz walizkę to wysiądż przystanek wcześniej przed końcowym przystankiem przy ulicy 1.Maja i przejdziesz tą ulicą jakieś 600m i za wytwórnią wody "Buskowianka" po prawej stronie jest to sanatorium Wojskowe.Po lewej jest sanatorium "Krystyna" i "Nida".Od kiedy [email] zaczynasz pobyt w tym sanatorium? Czerwiec???

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

: 10 maja 2017 14:34
autor: bozenkagr
witam
Byłam w Wojskowym w marcu tego roku.
Zabiegi bardzo dobre, wszystko na miejscu. Warunki lokalowe również - same dwójki. Wyżywienie bardzo dobre i w wystarczającej ilości. Każdy "głodny" otrzymywał dokładkę. Obiady bardzo dobre jak domowe, dokładki są możliwe.
Jedyna (jak dla mnie niedogodność, to niedostosowywanie wiekiem osób w pokoju). Ja dwa razy miałam osoby o 15-20 lat starsze). Poza tym podczas turnusu ta zmiana jest dwukrotna. Dopiero po interwencji zmieniałam pokój. W obydwu przypadkach osoby te chciały ogrzewanie w pokoju włączać na maksa dzień i noc. Jedna codziennie wstawała o 5 bo szykowała się do kaplicy (świeciła światło, lała wodę).
W sumie od tego czasu chciałabym już tylko jedynki. :) :) :)

Re: Wojskowy Busko -Zdroj.

: 10 maja 2017 17:29
autor: Dagna
Ja za późno zadzwoniłam i nie było jedynek, ale Pani pytała mnie o wiek kilka razy więc chyba jednak dobierze mi prawie rówieśniczkę, a jak nie to mam nadzieję, że w czerwcu pogoda się poprawi i powrót do pokoju tylko do spania będzie potrzebny. Zapas zatyczek do uszu i aby do rana. Będzie dobrze, najważniejsze żeby mnie te łapska przestały boleć. :)