Strona 1 z 1

System ambulatoryjny- zmiana terminu

: 18 mar 2021 10:50
autor: Agabart34
Witam,
Czy ktoś z Was starał się o zmianę terminu rehabilitacji w systemie ambulatoryjnym? Dziś dodzwoniłam się w końcu do Zusu i przemiła pani poinformowała mnie, że nie ma takiej możliwości, po tej informacji rozmowa została zakończona.

W dniu 16.03.21 otrzymałam skierowanie z wyznaczonym terminem od 01.04.21, a więc w wyprzedzeniem (dla mnie tylko) dwutygodniowym. Ze względu na opiekę nad członkiem rodziny i codziennymi dojazdami do jego miejsca zamieszkania nie jestem w stanie uczęszczać na rehabilitację w tym terminie, dodatkowo sytuacja z pandemią coraz bardziej się rozwija i nieukrywając mam małe obawy.

W jaki sposób mogę w szybkim czasie rozwiązać ten problem? Czy tak, jak się dowiedziałam muszę dostosować się do tego terminu i nie ma rozwiązania? Jest to mój pierwszy raz :)

Pozdrawiam :serce: :kwiat:

Re: System ambulatoryjny- zmiana terminu

: 18 mar 2021 11:19
autor: ANDY12345
Nie dzwonić tylko napisać z potwierdzeniem przyjęcia na kopii, że ze względu... i tu wymienić powody. Od rodzinnego wziąć zaświadczenie że musisz sprawować opiekę (jak ma orzeczenie o niepełnosprawności lub inne ograniczenia to dołączyć ksero) .

Re: System ambulatoryjny- zmiana terminu

: 18 mar 2021 12:34
autor: Agabart34
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź :)