Strona 1 z 3

Kołobrzeg - Hotel Verano

: 19 kwie 2024 15:23
autor: MarkStan
Centrum Zdrowia i Relaksu Verano w Kołobrzegu 2.04-23.04 2024r.
Wszystkim zainteresowanym bardzo polecam. Ja byłem na NFZ. Oprócz bardzo drogiego parkingu i długich przejść na zabiegi i nie tylko reszta bez zastrzeżeń. Zabiegi i obsługa zabiegów bardzo fajne, Wyżywienie w miarę urozmaicone bez zastrzeżeń, także ilościowo. Obsługa na stołówce sprawna. Otoczenie do spacerowania
zarówno deptak, jak i ścieżki w parku, piesze i rowerowe w bardzo bogatym wydaniu. Liczne kawiarenki w pobliżu i jedna na miejscu. Można bawić się zmieniając miejsce. Na spacerach po deptaku liczni samorodni artyści. Pokusy zakupowe zarówno spożywcze, jak i rzeczowe bardzo liczne.
Zaczęli właśnie remontować zabytkową latarnię morską ale liczne restauracje i kawiarenki w pobliżu czynne. Miasto w kwiatach i zieleni.
Atrakcje w Porcie i muzeach. Kto może jeździć rowerem i to lubi ma tu rowery do wypożyczenia na każdym kroku. Bardzo dużo bezpiecznych ścieżek rowerowych. W Verano kilka rowerów i przyrządów do ćwiczeń stacjonarnych w bardzo przyjemnym pomieszczeniu koło recepcji, bezpłatnie. Można też znaleźć tańsze niż w Verano i w mieście, parkingi samochodowe ale trzeba trochę się potrudzić.
Ćwiczenia w solankowym basenie ze śpiewem popularnych piosenek to "pomysł bomba", cieszący każdego, kto ma przepisany w Verano ten zabieg. Facet prowadzący te ćwiczenia realizuje założenia ruchowe i przy okazji daje radość ze wspólnego śpiewania. I za to dla niego daję całe 10 p-tów.
Jestem bardzo zadowolony z tego pobytu, po 5 - letniej przerwie kiedy to odbyłem wówczas kurację w nowo zmodernizowanej, Muszelce, tej koło basenu. :D

Re: Kołobrzeg - Hotel Verano

: 19 kwie 2024 19:03
autor: olka44
Dziękuję za opinię...
Na pewno mnie i wielu innym osobom się przyda w wyborze ośrodka...

Re: Kołobrzeg - Hotel Verano

: 19 kwie 2024 19:28
autor: Dzia_dek
MarkStan fajna opinia, pozytywna, przybliża ośrodek i uzdrowisko, ale mam też prośbę do Ciebie o rozwinięcie tego fragmentu Twojego opisu:
MarkStan pisze: (...)Można też znaleźć tańsze niż w Verano i w mieście, parkingi samochodowe ale trzeba trochę się potrudzić. (...)
Ostatnio był poruszany temat parkowania w Kołobrzegu i takie informacje na pewno by się tutaj przydały.

Re: Kołobrzeg - Hotel Verano

: 19 kwie 2024 19:54
autor: Felice
Dzięki za opinię :kwiat:

Re: Kołobrzeg - Hotel Verano

: 19 kwie 2024 20:10
autor: rybka
Byłam w zeszłym roku w tym Hotelu prywatnie, i również bardzo mi się podobało :D

Re: Kołobrzeg - Hotel Verano

: 19 kwie 2024 20:42
autor: GIENIA
Dziękuję za opinię :)

Re: Kołobrzeg - Hotel Verano

: 23 kwie 2024 22:43
autor: alka50+
Dzięki za opinię...wkrótce i Majówka i kolejne turnusy....to takie informacje bardzo na czasie.pozdrawiam.

Re: Kołobrzeg - Hotel Verano

: 24 kwie 2024 00:53
autor: ewasz
Dzięki za opis :D

Re: Kołobrzeg - Hotel Verano

: 24 kwie 2024 09:37
autor: Bibi2
Jakoś mi umknął opis Verano,
dzięki :)

Re: Kołobrzeg - Hotel Verano

: 16 maja 2024 19:54
autor: MarkStan
Na prośbę Dzia_dka z szacunku dla niego i wszystkich , którzy zareagowali na mój wpis o Hotelu Verano, dziękując mi, informuję, że w pobliżu Elektrociepłowni ( na przeciw), rozsyłajacej ciepło do budynków w Kołobrzegu, znajdują się 2 prywatne parkingi z możliwością wypożyczenia na noclegi domków i przyczep campingowych. Warto tam zatelefonować i zaklepać sobie parkowanie auta na czas pobytu w Kołobrzegu. Sympatyczna obsługa i ceny niewygórowane. Nie wiem jak będzie w ścisłym sezonie ale kto szuka i pyta , nie błądzi. Mapy, plany Kołobrzegu każdy znajdzie. Numery telefonów także. Podobno taniej też można zaparkować :"u księdza".Chyba chodzi o księdza z kaplicy znajdującej się o rzut kamieniem od parkingu w Verano ale tego nie sprawdziłem. Kolega od stolika w sanatorium taniej zaparkował też w pobliżu, gdzie znajdują się korty tenisowe ale nie te przy deptaku. Jeśli ktoś będzie miał kłopoty z odszukaniem opisywanych miejsc niech nastawi sobie w internecie parkingi w poblizu Hotelu Verano, Sanatorium SAN, MEC-u itp. Służę, także informacjami na priv. Pozdrawiam wszystkich, którzy dostrzegli wartość mojego postu. :shock: