Róża Ustroń

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
henpin
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 14 cze 2012 17:04

Róża Ustroń

Post autor: henpin »

Wyjeżdżam do sanatorium 18 września z Koszalina. Może ktoś jedzie z okolic samochodem ,chętnie dołożę się do transportu.
Jolka-57
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 16 lip 2012 19:24

Re: Róża Ustroń

Post autor: Jolka-57 »

Witaj, wyjeżdżam do Ustronia z Koszalina w tym terminie jednak nie samochodem, pozdrawiam i do zobaczenia w Ustroniu
henpin
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 14 cze 2012 17:04

Re: Róża Ustroń

Post autor: henpin »

Witaj. Czy byłaś już w tym sanatorium? Interesuje mnie jak wygląda tam korzystanie z internetu? Wstępnie patrzylam na pociągi. Do zobaczenia H.
olga57
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 05 kwie 2011 20:15

Re: Róża Ustroń

Post autor: olga57 »

Witam to już nas jest trzy bo ja też od 18 mam Różę.Czytałam opinie i w większości są pozytywne będzie dobrze.
Pozdrawiam :)
Jolka-57
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 16 lip 2012 19:24

Re: Róża Ustroń

Post autor: Jolka-57 »

Niestety , w Ustroniu będę po raz pierwszy, nie wiem czy będzie możliwość korzystania z internetu na miejscu, trzeba zadzwonić i zapytać. Planuję podróż PKP jak będzie Ci brakowało do kompletu w samochodzie, daj znać.
Jolka-57
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 16 lip 2012 19:24

Re: Róża Ustroń

Post autor: Jolka-57 »

olga57 pisze:Witam to już nas jest trzy bo ja też od 18 mam Różę.Czytałam opinie i w większości są pozytywne będzie dobrze.
Pozdrawiam :)
Witam Olga, fajnie że jest nas więcej, jak planujesz jechać?
olga57
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 05 kwie 2011 20:15

Re: Róża Ustroń

Post autor: olga57 »

Witaj Jolka ja też pociągiem i sprawdzałam że pociągi z Koszalina jadą przez Poznań możemy się skrzyknąć i jechać razem będzie raźniej i bezpieczniej.
Jolka-57
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 16 lip 2012 19:24

Re: Róża Ustroń

Post autor: Jolka-57 »

Witaj, jestem za podróżą w szerszym gronie, chodzisz po górach?
henpin
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 14 cze 2012 17:04

Re: Róża Ustroń

Post autor: henpin »

Witajcie. Chodzę , po górach i nie tylko, i raczej ze względu na kolana wolę raczej płaskie tereny. Ale chcę wejść wszędzie ,gdzie tylko będzie można. Nie mam zamiaru siedzieć w pokoju.Henia
Jolka-57
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 16 lip 2012 19:24

Re: Róża Ustroń

Post autor: Jolka-57 »

#Witajcie, no to sobie pochodzimy, z czytanych tutaj opinii o Ustroniu mamy dużo możliwości aby zdrówka wystarczyło.Może porozmawiamy na gg? moje 2191296
ODPOWIEDZ