Etna Weneda Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
gosiaczek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 25 lip 2012 10:44

Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: gosiaczek »

Byłam na rehabilitacji w Etnie w ubiegłym roku i w tym roku też mi się udało dostać tam skierowanie. Gdyby było źle to nie chciałabym tam wrócić. Zabiegi względne, bez szału, ale za to rehabilitanci świetni. Kamila, Luiza, pan Tomek. Dziewczyny na recepcji też super zwłaszcza pani Małgosia. Byłam w pokoju 3 osobowym bez balkonu i na północ, więc był problem z suszeniem prania, ale w pokoju miałyśmy suszarkę. Był też bezpłatny telewizor i czajnik. Pokój duży i bardzo ładnie urządzony. Chciałam dostać jedynkę, ale nie znalazłam się w gronie wybrańców. Ale może to i dobrze, bo chyba bym się zanudziła. Jedna dziewczyna w pokoju była super, druga też fajna choć sporo od nas starsza, ale niemiłosiernie chrapała. Myślałam, że oszaleję. Jedzenie w porównaniu z "Bryzą" w Dźwirzynie bardzo dobre. Odpowiada mi też lokalizacja Etny. Sam hotel też robi wrażenie. Jak ktoś chce poszaleć to musi poszukać czegoś poza hotelem. Nasza ekipa chodziła do Bałtyku. Plusem jest anonimowość. Pokoje porozrzucane są na różnych piętrach, do końca nie wiedziałam kto gdzie mieszka. :lol: Kuracjusze to w większości kobiety. Na około 100 osób było 11 panów w tym niektórzy z żonami, więc panie, które przyjechały na łowy były niepocieszone. :oops: Ja pobyt wspominam bardzo dobrze i już nie mogę się doczekać wyjazdu...... :D
slo67
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 05 maja 2012 22:12
Staż sanatoryjny: 9

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: slo67 »

W jakim terminie byłaś w Wenedzie? Ja też tam bylam w ubiegłym roku.Też bylo super. Ekipa również bawiła się w Bałtyku.
gosiaczek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 25 lip 2012 10:44

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: gosiaczek »

No i przepadła nam Etna Weneda w przetargu:((( Ciekawe co powiedzą teraz Ci co narzekali jak dostaną się do Perły Bałtyku....Byłam, widziałam pokoje:(((
Agnes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 321
Na forum od: 09 maja 2011 11:27
Staż sanatoryjny: 5

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: Agnes »

Gosiaczek,
skąd masz takie informacje, że Weneda przegrała przetarg :?: Z tego co się orientuję to był to przetarg ograniczony i ZUS jest w trakcie zamykania tego przetargu. Czy to są potwierdzone informacje :?: Może jeszcze nie wszystko stracone :?
gosiaczek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 25 lip 2012 10:44

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: gosiaczek »

Chciałabym, żeby było jak piszesz, ale to raczej pewne. Mam informacje z tzw. pierwszej ręki. Osobiście bardzo ubolewam. :( Jeśli chcesz to wyślij mi wiadomość prywatną. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: Selene »

Gosiaczek kiedy byłaś w Perle Bałtyku :?:

Pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

Etna Weneda jest nie do zastąpienia,ten klimat,obsługa,wszystko w najlepszym porządku.Miejmy nadzieję,że w kolejny przetarg wygrają
Awatar użytkownika
magaziata
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 423
Na forum od: 17 sie 2011 10:10
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: magaziata »

Podpisuję się w całości,może w następnym roku/2014/ wrócimy do Wenedy.
:D :D :D
Awatar użytkownika
lukas385
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 105
Na forum od: 26 mar 2012 15:54

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: lukas385 »

Niedobrze się dzieje w Państwie Polskim. Teraz w Kołobrzegu dla ZUS-u będzie Perła Bałtyku vel Kombatant... Słyszałem, że nie jest tam tak fajnie jak w Etnie. Jeśli ktokolwiek z ZUS-u to czyta to "ODDAJCIE NAM ETNĘ" :D :D :D
ddd
Posty: 2
Na forum od: 17 lis 2012 20:55

Re: Etna Weneda Kołobrzeg

Post autor: ddd »

Pierwszy raz bylam w sanatorium, ale takiego brudu, balaganu , braku jakichkolwiek zasad higieny i dezynfekcji na zabiegach to nie widziałam. Dziwię sie ze wogóle taki obiekt jest dopuszczony do uzytku i nikt tego nie kontroluje. Pokoje brudne ( obrzydliwy recznik 1 na 3 tyg, posciel tak samo na 3 tyg, narzuty na łózka nie prane, brudne , po poprzednim turnusie) jedzenie obrzydliwe (codzienna mielonka+ 3 plasterki ogórka lub 2 plasterki zielonego pomidora ) bedzie mi sie sniło do konca zycia nie wspomne o obiadach ( polecam pierogi ). Popieram wszystkie negatywne opinie i zgadzam sie z nimi w 100 %, Pobyt moze i mily bo to ludzie tworza atmosfere ( ja nie narzekam na towarzystwo ), ale tu chodzi o warunki w jakich mieszkamy przez 3 tyg. Brak usprawnien dla osób niepełnosprawnych. Na patio oczywiscie jest internet, ale ciezko bylo z niego skorzystac, bo caly czas siedzieli tam niemieccy kuracjusze i zagluszali wszystko swoim smiechem i szwargotem. Zreszta wszyscy mielismy takie odczucia ze Niemcy byli faworyzowani , a my jako ludzie gorszej kategorii. Czy my bylismy tam za darmo????? I bardzo dobrz ze ZUS w koncu zmienil podmiot rehabilitacji, nie mam porownania co do innych osrodkow , ale co tam zobaczylam przeszlo moje najsmielsze wyobrazenia. Jest XXI wiek a tam zatrzymali sie na latach 70-tych. Szkoda tylko pieknego budynku, moze inny zarzadzajacy ?????????? ( z ikra).
ODPOWIEDZ