HUTNIK Wieniec Zdrój

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

HUTNIK Wieniec Zdrój

Post autor: syrenka »

Witam ! Od 12 września mam przydział do w/w sanatorium z Zusu .Czy ktoś jeszcze wybiera sie w tym terminie ....Pozdrawiam ,,,B,,,,
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: HUTNIK Wieniec Zdrój

Post autor: syrenka »

Witam ponownie ....Na prawdę nikt nie wybiera się w tym samym terminie ,,,,Będę tam sama ,,,,,masakra, :( ,,,Miałam nadzieje ze ktoś sie odezwie ,,,,Chociaż osoba która juz tam była i powie jak tam jest ,,,, :?:
michal81
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 25 maja 2012 12:04

Re: HUTNIK Wieniec Zdrój

Post autor: michal81 »

Cześć Poznannianko! Ja miałem taki sam problem przed wyjazdem, nikt się nie odezwał a na miejscu okazało się że jest sporo osób odemnie. Co do pobytu tam, to dla mnie rewelacyjny, Bardzo fajni ludzie mi się trafili, a to podstawa aby tam przetrwać.

Miejsce jak z lat PRL. Bardzo słabo wyposażone pokoje, słabe jedzenie, praktycznie niema żadnych rozrywek po zabiegach.
Plusy: Bardzo fajny i miły personel, bar "Amorek"(ale po 3 tyg słuchania DiscoPolo to ............), fajne lasy.

Jak Masz jakieś szczegółowe pytania to pytaj, postaram się odpowiedzieć.
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: HUTNIK Wieniec Zdrój

Post autor: syrenka »

Cześć! Informacja z pierwszej ręki to jest to ,,,,A więc zaczynam :) ,,,,!! 1. Jakie piętro było po remoncie ? 2. Czy w pokojach sa jakiekolwiek naczynia /np,szklanka /? 3,Czy ewentualnie można zmienić godziny zabiegów aby sie zazębiały ,,,? 4, Jakie są pokoje można w nich ruszać sie swobodnie czy jak śledzie w słoiku ,,,,? I najważniejsze ,,,lekarze ,,,,odbębniają pierwszą wizytę zapisując zabiegi czy choć trochę sie starają ,,,,??? To na razie tyle ,,,jak sobie coś przypomnę to na pewno będę sie pytać ,,,,Jesli chodzi o jedzenie ,,,,to przeżyłam jedzenie w Lądku to przeżyję i tutaj ,,,Tam to dopiero były eksperymenty zupowe ,,,, ;) Pozdrawiam z Poznania,,,, B,,,,
michal81
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 25 maja 2012 12:04

Re: HUTNIK Wieniec Zdrój

Post autor: michal81 »

A więc tak:
1- żadne piętro nie było w remoncie.
2- w pokojach było: szklanki, talerzyki, czajnik. (brak: łyżeczek, noży, łyżek).
3-zmiana godzin zabiegów, teoretycznie niemożliwa, choć czasem udało się coś załatwić.
4- w pokojach troszkę miejsca jest,( zależy czy 2 czy 3 osobowy, w 2 jest więcej miejsca),
5-co do podejścia lekarzy na pierwszej wizycie, to w moim przypadku powiedział bym "olewka".

Pierwszy posiłek jaki tam zjadłem to niedogotowany ziemniak z lekko zabarwioną wodą (to ponoć zupa była ;) )
Jak coś to pisz śmiało!

A jeszcze jedno w pokojach całkowity brak takich rzeczy jak: mydło, płyn do mycia talerzy, proszku, ogólnie środków czystości).
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: HUTNIK Wieniec Zdrój

Post autor: syrenka »

Hej! Kurcze słyszałam że 2 piętra były remontowane ,,,Po co ludzie kłamią ze sa po remoncie .Dzięki za szybką odpowiedż .Jeśli będzie pogoda w pokoju będę gościem.Hm...to pobyt będzie podobny jak w Lądku ...podobne wyżywienie itp,,,Jedzenie można dokupić to nie problem ,,,,byle by tylko współlokatorka w pokoju była normalna,,,Jadę z ZUSu więc będą mnie uzdrawiać na siłę ..... :roll: To teraz tylko czekać na termin wyjazdu i być dobrej myśli że jakoś to będzie :D ...Pozdrawiam...B....
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: HUTNIK Wieniec Zdrój

Post autor: syrenka »

Termin wyjazdu się zbliża :) a tu nikt się nie zgłasza ,,,, :( szkoda że nikt nie jedzie z wielkopolski :cry: ,,,,
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: HUTNIK Wieniec Zdrój

Post autor: syrenka »

Ja to mam pecha ,,,jednak będę tam sama ,,,, :( nikt nie jedzie ,,,, :?
ODPOWIEDZ