Dobre sanatorium nad morzem

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
agataw67
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 15 maja 2012 11:40

Dobre sanatorium nad morzem

Post autor: agataw67 »

Witam proszę o poradę.Szukam w miarę dobrego sanatorium nad morzem z rezerwacją bez problemu pokoju 1-osobowego.Agata
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Dobre sanatorium nad morzem

Post autor: Selene »

Witaj Agato :)

Czy wyjazd ma być z NFZ czy też prywatny :?:

Pozdrawiam :)
agataw67
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 15 maja 2012 11:40

Re: Dobre sanatorium nad morzem

Post autor: agataw67 »

NFZ -zapomniałam dodac.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Dobre sanatorium nad morzem

Post autor: Selene »

Witaj Agato :)

Kołobrzeg sanatorium "MESKO" tam bez problemu możesz załatwić pokój 1-osobowy, możesz również spróbować w VERANO lub jednej z MEW ( jest ich 5 ).
Te ośrodki mogę Tobie polecić bo sama w nich bywałam.

Pozdrawiam :)
agataw67
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 15 maja 2012 11:40

Re: Dobre sanatorium nad morzem

Post autor: agataw67 »

Dzięki za podpowiedź,teraz będę prosiła swojego lekarza o zaznaczenie któregoś tych sanatoriów do wyjazdu.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 455
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Dobre sanatorium nad morzem

Post autor: Mirabella »

agataw67 pisze:Dzięki za podpowiedź,teraz będę prosiła swojego lekarza o zaznaczenie któregoś tych sanatoriów do wyjazdu.Pozdrawiam
Lekarz zaznacza tylko region a nie miejscowość ....o konkretnym sanatorium mowy nie ma.
agataw67
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 15 maja 2012 11:40

Re: Dobre sanatorium nad morzem

Post autor: agataw67 »

Mirabella ,tak zaznacza region,ale poprosiłam i u dołu kwestionariusza dodała prośbę,aby za wszelką cenę uwzględnic Ustroń sanatorium Równica,gdyż jest tam odpowiednia baza zabiegowa,które na długi czas pomagają mojej pacjentce.Nfz to uwzględnił i byłam 2 raz w Równicy.
Lary
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 28 lut 2012 16:10

Re: Dobre sanatorium nad morzem

Post autor: Lary »

A mnie mówiono w NFZ Mazowiecki że że nie ma znaczenia jaki region nie mówiąc już o sanatorium lekarz wystawiający wskazuje.Specjalistą od tego jest nie lekarz pierwszego kontaktu a lekarz balneolog specjalista od leczenia uzdrowiskowego, który kieruje do konkretnego ośrodka. :o
agataw67
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 15 maja 2012 11:40

Re: Dobre sanatorium nad morzem

Post autor: agataw67 »

Lary ja też mazowiecki-Warszawa,ale w NFZ nie masz się co wypytywac,odpowiedzą zawsze na swoją korzyśc .Czym więcej się jeździ po sanatoriach tym więcej od ludzi się dowiadujesz. Wystarczy poprosic lekarza,albo samemu dołączyc notatkę z prośbą. Tylko rzecz jasna nie zawsze to lekarz na komisji uwzględni,mnie się udało z Równicą. Zresztą teraz był ze mną pan z Wawy,który był już 5 raz w Równicy,za każdym razem dołączał prośbę,trzeba ryzykowac.Pozdrawiam
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1959
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Dobre sanatorium nad morzem

Post autor: Zosia »

Witam ! W Kołobrzegu byłam kilkakrotnie, Świnoujście też poznałam a ponieważ lubię poznawać nowe miejsca na następną rehabilitację chciałabym pojechać w nieznane :) Czy moglibyście poradzić coś innego, równie dobrego nad morzem ? Oglądałam Azoty w Ustce ? Ustki nie znam . Dziękuję za info :)
ODPOWIEDZ