Mega Kołobrzeg

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
iron7
Posty: 4
Na forum od: 06 mar 2013 19:04

Mega Kołobrzeg

Post autor: iron7 »

Kochani,jadę pierwszy raz w życiu do sanatorium.Proszę o kilka zdań na temat ośrodka Mega w Kołobrzegu przy ul. Kościuszki 18.Czy są tam pokoje jednoosobowe.Jeżeli nie to czy mogę prosić o taki pokój w Arce za dopłatą.Czy jest tam basen ? Kiedy można dzwonić w sprawie rezerwacji pokoju? Czy można przyjechać dzień wcześniej?
Awatar użytkownika
olaszym
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 10 lut 2013 11:25

Re: Mega Kołobrzeg

Post autor: olaszym »

Nie jestem pewna czy nie chodzi o ARKA -MEGA, gdzie byłam?

Bo Megi nie znam.

A Arka -Mega to luksusowy hotel godny polecenia , z basenem , kawiarnią obrotowa na 10 p. na dodatek jest basen na tarasie 1 pietra, a do morza rzut kamieniem z ośrodka,.
Zabiegi wszystkie jakie znam, i do tego Spa- odpłatnie, kino, teatr, sklepy,i inne luksusy, kawiarenka internetowa,więc odległośc do miasta przestaje być istotna, zwłaszcza że jest autobus przy ośrodku.

Pokoje były do wyboru ale myśle że za rezerwacją jedynka i dopłatą.

Jeśli oczywiście o ten ośrodek chodzi.
iron7
Posty: 4
Na forum od: 06 mar 2013 19:04

Re: Mega Kołobrzeg

Post autor: iron7 »

Właśnie o to chodzi że to nie ten sam osrodek co Arka.Arka jest młodszą siostrą Megi i bardziej wypasioną.W tym sęk.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mega Kołobrzeg

Post autor: darek »

Wpisz w wyszukiwarce w dziale ;Ocena Sanatoriów MEGA -KOŁOBRZEG i wyswietlą Ci się informacje n/t MEGI

Byłem i byłem zadowolony !!

Wprawdzie to nie ARKA ,ale i ten obiekt ma swój mikro-PRZYJAZNY klimat a pokoje sa raczej 2-3 osobowe chyba ,że cos się zmieniło.
kameralny osrodek na około 100-120 osob 8-)
nenka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 04 mar 2013 19:22

Re: Mega Kołobrzeg

Post autor: nenka »

Witam! Mam skierowanie do Kołobrzegu . Interesuje mnie w jakim terminie jedziesz . Proszę o odpowiedz
iron7
Posty: 4
Na forum od: 06 mar 2013 19:04

Re: Mega Kołobrzeg

Post autor: iron7 »

Witam.Jadę do MEGI z Warszawy .Turnus do sanatorium rozpoczyna się 2go maja do 23 go maja.Pozdrawiam.
nenka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 04 mar 2013 19:22

Re: Mega Kołobrzeg

Post autor: nenka »

Dzięki .Jadę 6 kwietnia do 27 kwietnia. POZDRAWIAM!
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Mega Kołobrzeg

Post autor: Bietka »

Byłam w Medze 2 lata temu.Kameralny ośrodek z kompleksu ARKA-Mega. Ale Arka to inne klimaty, nowoczesność, SPA bardziej hotelowo niz sanatoryjnie.W Medze są pokoje 2 osobowe (właściwie tylko dla małżeństw) i 3 osobowe, które polecam.Gustownie i hotelowo urządzone, fajnie mieszkać w trójkę bo łatwiej sie dopasować. Odradzam 4 osobowe (takie też tam są)-przypominają mi sale kolonijne.
Jedzenie super, urozmaicone i pyszne, zupełnie nie jak w sanatorium, ponoć najlepsze w Kołobrzegu. Miły personel, ewentualne tańce i inne rozrywki na miejscu. Zabiegi i personel medyczny (lekarski )niestety nie budził mojego zachwytu.Zabiegi tylko "Suche", dobre masaże ale o nie trudno , mokre tzn. basen w Arce, a inne praktycznie niedostępne dla Megi.Np na 100 osób 1 masaż podwodny.
Mimo tego, że za morzem nie przepadam i byłam tam w listopadzie pobyt miło wspominam a przyjaźnie pozostały do dzisiaj. Co dopiero być tam w maju !! Morze pięć kroków, do centrum fajny spacer a w Arce dużo atrakcji kulturalnych (kina, teatry, dancingii i itd. ) i o tej porze łatwo z nich korzystać( do ARKI 20 minut spacerkiem)
życzę miłego pobytu. :)
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Mega Kołobrzeg

Post autor: Bietka »

Jeszcze chciałam dodać, iż basenu w Medze nie ma to- mały ośrodek, ale każdy może korzystać z super basenu w Arce gdzie dowozi autokar ( w ramach zabiegu). Pokoi 1-osobowych nie ma w Medze, w Arce chyba też nie ma w ramach NFZ, ale trzeba mieć skierowanie do ARKI aby tam zamieszkać. Mieszkając w Medze można korzystać z infrastruktury ARKI, oddalonej ok. 20-30 minut i przebywać na jej terenie( specjalna karta upoważniająca) gdyż jest to jedno przedsiębiorstwo.
iron7
Posty: 4
Na forum od: 06 mar 2013 19:04

Re: Mega Kołobrzeg

Post autor: iron7 »

Dzięki Bietka.Twoje informacje bardzo mi sie przydadzą,Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ