Mega Kołobrzeg

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
myszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 15 wrz 2012 14:23

Re: Mega Kołobrzeg

Post autor: myszek »

Witam, Iron, ja też jadę z Warszawy do Megi z NFZ od 2.05.2013 r. :D :D :D Mam nadzieję, że pogoda i Towarzystwo Nam dopisze.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie będziemy sami. :D :D :D
myszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 15 wrz 2012 14:23

Re: Mega Kołobrzeg

Post autor: myszek »

Witam,
Skoro to jest jedna firma Arka i Mega to może jstnieje możliwość zakwaterować się w Arce. Muszę spróbować. :D :D :D Czy ktoś jeszcze jedzie do Megi od 2 maja 2013 r.? :D :D :D
myszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 15 wrz 2012 14:23

Re: Mega Kołobrzeg

Post autor: myszek »

Witam,
Do jolale! :D :D :D Kiedy jedziesz do Megi? :) :) :) Jak od 2 maja, to do zobaczenia a teraz trzeba zacząć się pakować- sprzęt na ryby, na grill, a propo, w co są zaopatrzone pokoje w Medze. Słyszałem,że czajnik się wypożycza i nie ma wi-fi. ;) ;) ;)
myszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 15 wrz 2012 14:23

Re: Mega Kołobrzeg

Post autor: myszek »

Witam, wyjeżdzających do Megi 2 maja 2013 r. Słyszałem na postach, że przy przyjeżdzie do sanatorium jest niezłe piekiełko. Może ktoś, coś o tym wie i podzieli się z Nami wiadomościami. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
ewam
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 26 kwie 2013 20:00
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mega Kołobrzeg

Post autor: ewam »

Hej Iron :) jeśli nie byłoby problemem, napisz proszę jakie warunki są w MEDZE, gdy już tam będziesz.
Mój turnus rozpoczyna się 23 maja, a więc bezpośrednio po Twoim. Zadałam na forum pytanie, ale jak na razie nikt mi żadnych informacji nie udzielił :(
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
ewam
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 26 kwie 2013 20:00
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mega Kołobrzeg

Post autor: ewam »

Dziękuję myszku za info :) może napiszesz jeszcze jak to jest z przyjęciem, czy trzeba być wcześniej? Pozdrawiam ;)
ODPOWIEDZ