Wysowa Zdrój

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
wujo
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 34
Na forum od: 20 cze 2010 17:19

Wysowa Zdrój

Post autor: wujo »

Wyjeżdzam do Wysowej 19.06.2013 z Lublina.Gdyby ktoś jechał w tym terminie swoim autem,chętnie bym się zabrał dzieląc koszty.
nowa23
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 18 mar 2013 18:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Zdrój

Post autor: nowa23 »

witaj jadę 27 maja swoim autkiem z Białej Podlaskiej i niestety nikt nie jedzoie w tym terminie .JAK z połaczeniem z lublina jest coś bezpośredniego do Wysowej
Awatar użytkownika
ania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 277
Na forum od: 07 kwie 2013 09:29
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Zdrój

Post autor: ania »

Witam!
Wyjeżdzam ( z Kielc )do sanatorium "Biawena" na turnus rehabilitacyjny od 20.06 2013r
gosiulek2002
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 88
Na forum od: 21 lip 2010 12:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wysowa Zdrój

Post autor: gosiulek2002 »

ania pisze:Witam!
Wyjeżdzam ( z Kielc )do sanatorium "Biawena" na turnus rehabilitacyjny od 20.06 2013r
Ja również zaczynam turnus w tym terminie i w tym samym sanatorium
Awatar użytkownika
ania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 277
Na forum od: 07 kwie 2013 09:29
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Zdrój

Post autor: ania »

Gosiulek2002! Bardzo mi miło. Na pewno się spotkamy-:) . Czytając opinie na temat leczenia ( z ZUS) w Wysowej mam mieszane uczucia co do wyjazdu. Pozdrawiam. Ania
gosiulek2002
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 88
Na forum od: 21 lip 2010 12:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wysowa Zdrój

Post autor: gosiulek2002 »

Mam nadzieję ,że wszystko będzie ok.Z tego co czytałam w internecie ludzie są bardzo zadowoleni z Wysowej
malgos
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 13 sty 2013 10:46

Re: Wysowa Zdrój

Post autor: malgos »

:kwiat: witam wszystkichm ja wlasnie przebywam w Wysowej w instytucie, jak dla mnie super, nawet pogada sie zrobila, jedzenie dobrze, dla mnie wystarcza i nie slysze narzekan , zupy jest do oporu , i sa bardzo smaczne, sniadania i kolacje standard, ale mysle ze nie kazdy jada takie w domu posilki jak tu sa , zawsze jest surowka, jakies jablko, ciastkona deser, zabiegi to jest wielki znak zapytania??
A wieczorki sa ale to zalezy od kuracjuszy, towarzystwa, w tej sprawie bywalo lepiej w innych sanatoriach, jak cos chcecie wiedziec to pytajcie, pozdrawiam :)
nowa23
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 18 mar 2013 18:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Zdrój

Post autor: nowa23 »

Witaj Małgoś W ktorym jestes sanatorium w Biawenie .Co oznacza znak zapytania odnośnie zabiegów .
Awatar użytkownika
ania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 277
Na forum od: 07 kwie 2013 09:29
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Zdrój

Post autor: ania »

Malgos!
Co oznacza znak zapytania w temacie zabiegów?. Temat jedzenia bardzo mnie nie interesuje, bo im mniej tym lepiej :)
Jadę pierwszy raz z ZUS. Słyszałam opinie , ze ZUSowcy w sanatorium mają wielki reżim ( kontrola lekarzy i pielęgniarek co wieczór, o godz. 21 trzeba byc w swoim pokoju). Popołudnia są chyba wolne od zabiegów? Co robić w tak małej miejscowości, skoro nie ma gdzie wyjść?

"A wieczorki sa ale to zalezy od kuracjuszy, towarzystwa, w tej sprawie bywalo lepiej w innych sanatoriach" . A temat wieczorków.....? oznacza to, że są tańce wówczas, kiedy kuracjusze sobie zorganizują?. Nie ma np. jakiejś knajpki( kawiarenki) gdzie np. codziennie grają i kto chce, kiedy chce przychodzi??. Jadę tam w czerwcu ( najdłuższe dni) i nie wyobrażam sobie aby codziennie o godz.21 ( jeszcze widno) kłaść się spać. Pozdrawiam
nowa23
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 18 mar 2013 18:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Zdrój

Post autor: nowa23 »

DO wujo i wiesz już jak dotrzeć do WYSOWEJ z Lublina .
ODPOWIEDZ