Dobre sanatorium w Szczawnicy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
fauna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 25 lip 2012 20:58

Dobre sanatorium w Szczawnicy

Post autor: fauna »

Chcę złożyć wniosek do sanatorium (NFZ) w Szczawnicy. Czy ktoś może mi polecić dobre sanatorium w tej miejscowości. Z góry dziękuję i czekam na informacje.
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 937
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Dobre sanatorium w Szczawnicy

Post autor: Narewka »

Chciałabym mieć taki NFZ,żeby dawał skierowanie do uzdrowiska na życzenie. :)
A w Szczawnicy jest wiele dobrych sanatoriów,tylko jedne nieco niżej położone,inne wyżej.Ale i tak do wszystkich trzeba pod górkę wchodzić.
Awatar użytkownika
fauna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 25 lip 2012 20:58

Re: Dobre sanatorium w Szczawnicy

Post autor: fauna »

Dla mnie to bez różnicy, gdzie jest położone - ponieważ ja chodzę w wysokie partie gór. Chodzi mi raczej o wyżywienie, zakwaterowanie itp. Byłam kiedyś w NAUCZYCIELU, racje żywieniowe - głodowe, obiekt z lat 60-tych (bez remontu). Zawsze lekarz na skierowaniu pisze, gdzie chcę jechać i NFZ się do tego stosuje - a może mam szczęście ;)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7051
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Dobre sanatorium w Szczawnicy

Post autor: sztani »

Chyba masz szczęście . Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 937
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Dobre sanatorium w Szczawnicy

Post autor: Narewka »

To chyba masz niebywałe szczęście.Bo nie tylko Szczawnica, ale nawet sanatorium moźesz sobie wybrać.Powiedz, który to Nfz taki łaskawy, to moze się przeprowadzę. :D
Jeśli byłaś juz w Szczawnicy, to pewnie znasz niektóre sanatoria.Słyszałam dobre opinie o Budowlanych, a zresztą jest tu sporo opinii o innych obiektach.Ostatnio bylam w Inhalatorium, warunki dobre, ale na posiłki trzeba chodzić do Papiernika.
Awatar użytkownika
fauna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 25 lip 2012 20:58

Re: Dobre sanatorium w Szczawnicy

Post autor: fauna »

[email] założyłam wątek, bo nie mam czasu przeszukiwać całego forum i czytać opinii. Czy możesz mi napisać czy daleko trzeba biegać do tego Papiernika na posiłki i jakie jest tam te wyżywienie :?: ;)
zbych
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 23 kwie 2010 21:20

Re: Dobre sanatorium w Szczawnicy

Post autor: zbych »

"fauna" nie wiem kiedy byłaś w tym Nauczycielu bo ja byłem w ubiegłym roku w maju. Obiekt po remoncie, wszystkie pokoje z łazienkami, stołówka z klimatyzacją, nowoczesna kuchnia, a nie jakiś catering, jest sporo jedynek, a jedzenie smaczne i jak dla mnie wystarczające ilościowo. Wydaje mi się, że jeżeli pisze się opinię o jakimś sanatorium i obojętnie pozytywną lub negatywna dobrze jest podać jakiego okresu ta opinia dotyczy.
Awatar użytkownika
fauna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 25 lip 2012 20:58

Re: Dobre sanatorium w Szczawnicy

Post autor: fauna »

[email] masz słuszność. Już uzupełniam swój post. W Nauczycielu byłam w 2008 r. - dobrze wiedzieć, że zmieniło się na lepsze. Dziękuję wszystkim za dotychczasowe opinie :) :kwiat:
Yoko91
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1336
Na forum od: 18 cze 2012 18:08

Re: Dobre sanatorium w Szczawnicy

Post autor: Yoko91 »

fauna pisze:[email] założyłam wątek, bo nie mam czasu przeszukiwać całego forum i czytać opinii. Czy możesz mi napisać czy daleko trzeba biegać do tego Papiernika na posiłki i jakie jest tam te wyżywienie :?: ;)
Witaj fauna, pytasz o odległość pomiędzy Inhalatorium a Papiernikiem to jakieś 550 m najlepiej przejściem obok pięknie odbudowanego Dworku Gościnnego, byłaś w Szczawnicy to pewnie kojarzysz.Pozwolę sobie dodać w Szczawnicy wielkie zmiany na lepsze i oby tak dalej.
Życzę udanej kuracji i przyjemnego wypoczynku.Pozdrawiam . :)
ODPOWIEDZ