swieradow
: 24 cze 2014 11:59
czy ktos byl w waclawie w swieradowie?
Forum kuracjuszy, wyraź opinie o sanatoriach, poznaj opinie innych kuracjuszy nawiąż znajomość. Planujesz wyjazd do sanatorium, wysyłasz tam dziecko? Sprawdź informacje na temat swojego uzdrowiska. Porozmawiaj na tematy związane z leczeniem w sanatorium.
https://www.nasze-sanatorium.pl/forum/
madziumadzia pisze:czy ktos byl w waclawie w swieradowie?
Z Jurkiem rozmawiałam jest zadowolony.z kuracjigrazynamackowiak pisze:madzia wtaj nie byłam w Świeradowie Zdroju sanatorium Waclaw wklikaj gogle opinie o sanatorium jest pare postów napisane. Obecnie jest Jurek na kuracji
może coś podpowie napisze ,malgorzatas byla na kuracji więcej napisze .
Małgosiu pisz o wszystkich zlych i dobrych cechach tego sanatorium,jakie sa pokoje,jak dobieraja kuracjuszy do pokoju,o ktorej najlepiej przyjechacmalgorzatas pisze:madziumadzia pisze:czy ktos byl w waclawie w swieradowie?ja byłam a co chcesz wiedzieć...pisałam duzo jurkowi na ten temat..który jest tam obecnie na turnusie i sie świetnie bawi z tego co wiem i jest zadowolony
ok. ale ja bede jutro dopiero ok. 18,ale juz z gory ci dziekuje i zycze kolorowych snowmalgorzatas pisze:madziu:-) napisze jutro:-) teraz pisze z tabletu i jak za duzo napisze to wszystko pojdzie w kosmos:-)pozdrawiamGoska:-)