Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
ela66
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 16 sty 2012 09:57

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: ela66 »

Witam.Macie dziewczyny szczęście ja jestem z mazowieckiego,złożyłam wniosek w marcu 2010 r czekałam pełne 24 miesiące i otrzymałam przydział na marzec 2012r.W dodatku do sanatorium które jest w remoncie to jest muszelka w Kołobrzegu.
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: przedszkolanka »

Witaj ela66.
Ja też jestem z mazowieckiego, czekałam 18 miesięcy, w czwartek wróciłam ze Szczawnicy, było super. Podejrzewam, ze otrzymałam ze zwrotów bo miałam krótki termin od powiadomienia do wyjazdu. Pozdrawiam i życzę udanego pobytu :)
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: malgonia »

Przydziały sanatoryjne to loteria.Albo sie ma szczęście albo nie
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: stokrotka »

ela66 pisze:Witam.Macie dziewczyny szczęście ja jestem z mazowieckiego,złożyłam wniosek w marcu 2010 r czekałam pełne 24 miesiące i otrzymałam przydział na marzec 2012r.W dodatku do sanatorium które jest w remoncie to jest muszelka w Kołobrzegu.
ela ! napisz proszę -czy musiałaś robić dodatkowe badania po 18 miesiącach ? bo, ponoć te co były wraz z wnioskiem -tracą ważność po 18miesiącach.Ja ? Byłabym zadowolona z czekania ponad te 18miesięcy -bo wtedy załapałabym się na czas wiosenno-letni.Tylko jak znam moje szczęście to i pora roku i miejscowość będą nie po mojej myśli.
przedszkolanka ! Czy byłaś w Nauczycielu ?
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: przedszkolanka »

Nie byłam w Nauczycielu, byłam w Julii (Solar SPA), ale poznałam kilka osób z Nauczyciela, byli zadowoleni.
pozdrawiam :)
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: stokrotka »

przedszkolanka pisze:Nie byłam w Nauczycielu, byłam w Julii (Solar SPA), ale poznałam kilka osób z Nauczyciela, byli zadowoleni.
pozdrawiam :)
Pytałam ,bo sama byłam 2 lata temu w Nauczycielu.Też sobie chwalę-personel,zabiegi,wyżywienie ,zakwaterowania-było super.Pozdrawiam :)
hakade
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 15 lut 2012 20:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: hakade »

kuracjuszka43 pisze:Witam Wszyskich . Dziś sprawdziłam swój numerek no coraz bliżej do wiadomości kiedy ,przede mną zaledwie 118 osób-pozdrawiam :D :)
Witam, mój nr dzisiaj 264, składałam wniosek w marcu 2011 - był nr 15568 (pomorski NFZ), nie wiem kiedy dostane zawiadomienie, ale juz bardzo chciałabym wiedzieć gdzie jade i kiedy :)
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: stokrotka »

hakade ! Ale fajnie -pewnie wypadnie Ci na wiosnę -bardzo bym tak chciała -ale Ty i tak "gonisz" szybko.Rok temu składałaś wniosek -taki duży nr miałaś i prawie po roku jesteś przy mecie.Ja w sierpniu dostałam nr o połowę mniejszy niż Ty, i dopiero odpadło ok 3 tys.a pół roku mineło.
U Ciebie to wszystko bardzo szybciutko się "posuwa".Pozdrawiam i życzę atrakcyjnej miejscowości :)
hakade
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 15 lut 2012 20:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: hakade »

stokrotka pisze:hakade ! Ale fajnie -pewnie wypadnie Ci na wiosnę -bardzo bym tak chciała -ale Ty i tak "gonisz" szybko.Rok temu składałaś wniosek -taki duży nr miałaś i prawie po roku jesteś przy mecie.Ja w sierpniu dostałam nr o połowę mniejszy niż Ty, i dopiero odpadło ok 3 tys.a pół roku mineło.
U Ciebie to wszystko bardzo szybciutko się "posuwa".Pozdrawiam i życzę atrakcyjnej miejscowości :)
Dzięki stokrotka, mam nadzieję, że będzie wiosennie i w miłej okolicy i w miłym towarzystwie. Jadę (50+) pierwszy raz i nie chciałabym być tam seniorką.
Jestem zdziwiona, ze tylu młodych ludzi tu się porusza, ale mimo wszystko jestem dobrej myśli :)
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1392
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: Bunia »

hakade życzę cierpliwości ;) wiem że to końcowe czekanie dodaje emocji ,a może to będzie letni wyjazd :?: Pozdrawiam wszystkich Bunia
madzik napisz jak twoja kolejka , która już jesteś :?:
ODPOWIEDZ