Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
forumowicz

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: forumowicz »

Witam z Jeleniej jechałam do Cieplic miejską komunikacją ,jest sporo autobusów i jeśli sie nie mylę to stają zaraz obok Twojego Sanatorium /Dom Zdrojowy/ ,ja wysiadałam przy samym wejściu do Sanatorium MSWiA .
Ale jechałam ,też taksówka /ok 4 lata temu/ i kosztowała wtedy chyba 25 zł ,z pod dworca kolejowego.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1392
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: Bunia »

Nie wiem jak to działa, ale działa :o w ciągu miesiąca ubyło 1426 dziś jestem 996 8-) można powiedzieć z górki. Pozdrawiam Bunia NFZ Zachodniopomorskie.
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1392
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: Bunia »

Madzik a u Ciebie jak kolejka :?: , pytam bo ten sam rejon. Bunia
Awatar użytkownika
Ida
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 21 sie 2010 11:08
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: Ida »

poznanianka pisze:Witam ! Dzisiaj dostałam przydział Cieplice Dom Zdrojowy nr.1 .Prosze o informację jak tam jest .Chce jechac autobusem do JELENIEJ GÓRY a potem .... może mi ktoś coś podpowie jak dalej sie przemieścić ....komunikacja? taksówka ? .Wszystkie sugestie i wiadomości mile widziane .Wyjazd 6 marca .Pozdrawiam B
Poczytaj sobie na tym forum od tej strony http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4008147&start=90
Dojechać można autobusem nr 9 na przystanek "Cieplicka-Cervi" , blisko Domu Zdrojowego. Ja byłam bardzo zadowolona i chciałabym tam trafić jeszcze raz.
forumowicz

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: forumowicz »

Witam po raz pierwszy po przyznaniu mi sanatorium w zdaniu..."Przewidywany czas oczekiwania.....wynosi około.....i tutaj nie wstawiono terminu oczekiwania.
Napisano również..."Została pani wpisana na listę oczekujacych na leczenie ..."najpózniej 14 dni przed datą rozpoczęcia leczenia zostanę powiadomiona ."to ,oczywiste .
Natomiast co oznacza brak wpisanego terminu oczekiwania? Zawsze był okreslony termin.I czy ktoś z was juz tak miał? :lol:
AA W lubelskim jestem pod nr 25641
forumowicz

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: forumowicz »

a złożyłam wniosek 3.XII .2011
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: przedszkolanka »

Witam.
Złożyłam wniosek 01.07.2010 w grudniu otrzymałam przydział i 26.01 wyjeżdżam do Szczawnicy. Nie wiem, czy to jest normą, lekarz prosił o miejscowość nadmorską, dostałam góry.
Jestem z Mazowsza.
pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: forumowicz »

Witam Ciebie przedszkolanko :) dostałaś sanat w jednej z najpiekniejszych miejsowości górskich ,Szczawnica jest piekniejsza niż np Krynica .
Nie zamieniaj :) jedz i odpoczywaj
pozdrawiam ciepło 8-)
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: przedszkolanka »

Nie zamieniam, jadę 26 stycznia, tylko to strasznie daleko od mojego miejsca zamieszkania, myślałam, ze może uda mi się poznać kogoś z okolic, kto też się tam wybiera, ale chyba będzie ciężko.
pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: forumowicz »

Bunia pisze:Madzik a u Ciebie jak kolejka :?: , pytam bo ten sam rejon. Bunia

W grudniu ubyło mi prawie 1700 numerków... Może NFZ podpisał jakieś nowe umowy? Myślę, że dostanę termin na czerwiec albo wrzesień... Czas pokaże... :-)
ODPOWIEDZ