Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
forumowicz

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: forumowicz »

Witam Wszyskich . Dziś sprawdziłam swój numerek no coraz bliżej do wiadomości kiedy ,przede mną zaledwie 118 osób-pozdrawiam :D :)
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1392
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: Bunia »

To można powiedzieć że idziemy ramie w ramie, :) Ja dzisiaj 101. Ta końcówka najgorsza , nie wiadomo gdzie nas rzucą :lol: Pozdrawiam Was Bunia
olga57
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 05 kwie 2011 20:15

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: olga57 »

Witam ja składałam wniosek w sierpniu i mnie zakwalifikowali na leczenie poszpitalne.z tymi numerkami różnie bywa ja pewnego dnia miałam 157 a na drugi dzień już miałam przydział na marzec a tydzień wcześniej mnie poinformowano że będzie to maj a czerwiec.Bardzo mnie to wnerwiło bo było to z rezygnacji i to gdzie do Kamienia Pomorskiego.Pojechałam osobiście i mi przełożono na kwiecień do Cieplic.Myślę że będzie ok.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1392
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: Bunia »

Podsumowując od złożenia wniosku do wyjazdu NFZ Zachodniopomorski 16 m-c zleciało nie wiem kiedy :lol: Z przydziału jestem bardzo zadowolona Szczawnica - Dzwonkówka termin od 12 kwiecień do 3 maj :D Bunia
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: stokrotka »

Witam wszystkich cieplutko -wydaje mi się,że za rok będę się cieszyła ,albo i nie.Dostanę mało ciekawą miejscowość,i jeszcze zima -to aby tylko zabiegi były pomocne.
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1392
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: Bunia »

Skierowanie dostałam Wysowa Biawenna termin od 17 maj do 7 czerwiec . Czas oczekiwania 17 m-c ale warto było :lol: Bunia
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: stokrotka »

Bunia! To gdzie Ty w końcu jedzisz i jak długo czekałaś?Bo tak czytam Twoje wpisy i miałaś różne miejsca podane.Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1392
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: Bunia »

stokrotko, tak miałam podane w przeglądarce Szczawnica, a po trzech godzinach Wysowa, :o nigdzie nie dzwoniłam , czekałam cierpliwie do jakiej miejscowości dostane skierowanie :lol: ciekawa jestem czy jeszcze ktoś tak miał :?: Bunia
leszek-krzysztof
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 05 lut 2012 16:27

Dziwne

Post autor: leszek-krzysztof »

Faktycznie czytalem na internecie przepis,ze co 12,ale coz z tego jak ponoc regiony maja swoje przepisy Swietokrzyskie rok od ostatniego pobytu do zlozenia wniosku trzeba odczekac.Jak wiecie wiecej piszcie.Klaniam sie
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: stokrotka »

Bunia ! Fajnie że w końcu udało się dostać skierowanie daleko od morza.Termin masz wyjątkowo atrakcyjny.Też bym tak chciała.Ja mam 18mcy czekania i niestety wypadnie na zimę za rok.No! może kolejka się opóźni to wiosna byłaby o wiele lepsza.Leszku ! nie mogę pomóc-bo dopiero po raz pierwszy dostałam przydział z NFZ-poprzednio byłam prywatnie.Ale tylko na 10dni -wiadomo finanse ! Tylko że prywatnie to i termin i miejscowość sama sobie wybrałam.Niestety teraz ceny są wywindowane.Trzeba czekać -u mnie nr wyjatkowo powoli "schodzą" w Śląskim.
ODPOWIEDZ