Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
esia62
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 23 wrz 2011 17:21
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: esia62 »

Czekam na sanatorium juz 20 miesiecy , dzis sprawdzałam kolejke mam numer 928:) czekam dalej ( dolny slask):)
olga57
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 05 kwie 2011 20:15

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: olga57 »

Zapomniałam dodać że mnie zakwalifikowali na leczenie poszpitalne .Jestem z wielkopolski .
forumowicz

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: forumowicz »

Warto jednak pojechać ;) do NFZu ,może cofną tą kolejkę.Fajny prezent w nowym roku :D .Powodzenia :lol: .
forumowicz

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: forumowicz »

Warto jednak pojechać ;) do NFZu ,może cofną :o tą kolejkę.Fajny prezent w nowym roku :D .Powodzenia :lol: .
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 595
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: Gaba »

Czekam już rok -mam dzisiaj numer 400-i czekam na wybranie terminu i miejsca.Czy będę tak czekac aż do numeru 0?-dopiero wtedy zostanie wysłane skierowanie do mnie? czy wcześniej? Może ktos wie jak to działa?
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: syrenka »

Dzisiaj dzwoniłam do funduszu mam nr.178 pani mnie poinformowała że na dniach dostanę przydział na pierwszy kwartał .Masakra znając moje szczęście znów pojadę w Lutym tak jak w ubiegłym roku .
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: biedroneczka »

Witam, jestem z NFZ-u łódzkiego. Wniosek złożyłam we X 2010r a powiadomienie o wyjeździe dostałam w XI 2011r.
Wyjazd od 30 XI do 21XII 2011r do Świeradowa Zdroju :D Czekałam więc na wyjazd 14 miesięcy :)
forumowicz

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: forumowicz »

Gaba pisze:Czekam już rok -mam dzisiaj numer 400-i czekam na wybranie terminu i miejsca.Czy będę tak czekac aż do numeru 0?-dopiero wtedy zostanie wysłane skierowanie do mnie? czy wcześniej? Może ktos wie jak to działa?
Witam ! Otrzyma Pani wcześniej zawiadomienie ,myślę,że wyjazd w I kwartale tego roku.Zimą zawsze szybciej numerki schodzą.Otrzymałem przydział na początku września ub.r na wyjazd w dniu 6 października ub.r.Proszę śmiało dzwonić do swojego funduszu, nie jest tajemnicą termin Pani wyjazdu do sanatorium. :) Życzę wytrwałości !
forumowicz

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: forumowicz »

oooooooooooo a ja kiedy otrzymam skierownie ?wiesz może? :lol:
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Czas od złożenia wniosku do wyjazdu- piszcie!!!!

Post autor: syrenka »

Witam ! Dzisiaj dostałam przydział Cieplice Dom Zdrojowy nr.1 .Prosze o informację jak tam jest .Chce jechac autobusem do JELENIEJ GÓRY a potem .... może mi ktoś coś podpowie jak dalej sie przemieścić ....komunikacja? taksówka ? .Wszystkie sugestie i wiadomości mile widziane .Wyjazd 6 marca .Pozdrawiam B
ODPOWIEDZ