Miło mi poinformować, że liczba wpisów na forum.nasze-sanatorium.pl przekroczyła 100 tysięcy w ponad 7tys. tematów, a liczba użytkowników wynosi ponad 5 tys. jest to największe forum o sanatoriach w Polsce. Zbiegło się to w czasie z pięcioleciem istnienia strony Nasze-sanatorium.pl i samego forum.

Na forum można znaleźć mnóstwo opinii o sanatoriach wystawianych im przez samych kuracjuszy, a nie przez personel ośrodków uzdrowiskowych, dlatego jest to szczególnie cenne źródło informacji dla wszystkich wybierających się na leczenie uzdrowiskowe. Forum umożliwia nawiązanie kontaktu pomiędzy osobami wybierającymi się w tym samym kierunku na wspólny wyjazd pozwalając nieraz obniżyć koszty. Dzięki ankietom można też zorientować się w wybranych kategoriach informacji.

Forum dostarcza też praktycznych informacji o formalnościach związanych z pobytem w sanatorium, samym leczeniem jak też i codziennym życiem po godzinach zajętych zabiegami, a wszystko to widziane oczami kuracjusza. Można również znaleźć sporo ciekawych informacji na temat rehabilitacji i leczenia konkretnych schorzeń, a także wdać się w typowe forumowe pogaduchy na każdy temat.

Dziękuję za wszystkie wpisy i zapraszam do kolejnych 100 tysięcy.

Administrator forum