Forum Nasze Sanatorium. Opinie o sanatoriach. Forum o sanatoriach. Forum kuracjuszy. - Rejestracja

Rejestrując się i używając nasze-sanatorium.pl, zwanego dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „Forum Nasze Sanatorium. Opinie o sanatoriach. Forum o sanatoriach. Forum kuracjuszy.”, „https://www.nasze-sanatorium.pl/forum”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli na nie się nie zgadzasz, proszę, nie wchodź na "Forum Nasze Sanatorium. Opinie o sanatoriach. Forum o sanatoriach. Forum kuracjuszy." ani z niego nie korzystaj. Możemy zmienić te warunki, a ich aktualną wersję znajdziesz na naszej stronie. Zalecane jest regularne sprawdzanie tych warunków podczas dalszego używania Forum nasze-sanatorium.pl. Korzystanie z witryny „Forum Nasze Sanatorium. Opinie o sanatoriach. Forum o sanatoriach. Forum kuracjuszy.” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Forum nasze-sanatorium.pl zwane też "forum", „one”, „ich”, „je” działa w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

Zgadzasz się nie publikować obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych lub obrażających mniejszości rasowe, religijne i seksualne materiałów, jak również innych materiałów, które mogą pogwałcać prawo w Twoim kraju, kraju, gdzie "Forum Nasze Sanatorium. Opinie o sanatoriach. Forum o sanatoriach. Forum kuracjuszy." jest hostowane lub Prawo Międzynarodowe. W przypadku postępowania niezgodnego z powyższymi zasadami, zostaniesz natychmiastowo i bezapelacyjnie zbanowany, a Twój Dostawca Internetu może być przez nas powiadomiony o takim postępowaniu. Adres IP każdego postu jest zapisywany w celu przestrzegania zasad i/lub udowodnienia ich łamania. Zgadzasz się, że administracja "Forum Nasze Sanatorium. Opinie o sanatoriach. Forum o sanatoriach. Forum kuracjuszy." ma prawo do usuwania, edycji, przesuwania i zamykania każdego Twojego tematu oraz Twoich postów. Jako użytkownik zgadzasz się na to, by Twoje informacje były zachowane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, z wyjątkiem sytuacji łamania prawa przez Ciebie. "Forum Nasze Sanatorium. Opinie o sanatoriach. Forum o sanatoriach. Forum kuracjuszy.", ani phpBB nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hakerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Rejestracja jest dobrowolna i oznacza, że zgadzasz się z postanowieniami Regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną oraz z Polityką Prywatności prowadzoną przez Serwis "Nasze-sanatorium.pl". W szczególności wyrażasz zgodę na zbieranie, przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych na potrzeby funkcjonowania Forum zgodnie z wymienionymi dokumentami.

Jeśli nie zgadzasz się z powyższym, nie rejestruj się na Forum.