Rehabillitacja Szpitalna Narządów Ruchu Komercyjnie

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
tomcio12
Posty: 2
Na forum od: 24 wrz 2019 20:18
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Rehabillitacja Szpitalna Narządów Ruchu Komercyjnie

Post autor: tomcio12 »

Witam Serdecznie :) Założyłem ten temat gdyż nie mam pojęcia już gdzie szukać. Otóż mam wielki problem by znaleść ośrodek rehabilitacyjny. W styczniu miałem bardzo poważny wypadek samochodowy i do tej pory trwa mój proces rehabilitacyjny. Wypadek był w Niemczech na początku stycznia i reha miałem do 1 lipca. Przez kłopoty z ubezpieczeniem miałem 2 miesiące przerwy. Od 4 września jestem na reha w ośrodku szpitalnym na leczeniu stacjonarnym. Po rozmowie z lekarzem zalecił mi dalsze leczenie w ośrodkach szpitalnych tzn. tam gdzie jest opieka lekarzy specjalistów i całodobowa opieka pielęgniarska. Mój stan nie jest najgorszy w porównaniu do tego co było , mogę chodzić o kulach , sam się wykąpać jesli łazienka jest przystosowana, potrzebuje tylko delikatnej pomocy przy ubieraniu. Chodzę o kulach wózka generalnie nie potrzebuję. I tu moje pytanie? Czy ktoś z Was może polecić taki ośrodek???Głównie chodzzi mi o ćwiczenia ,terapie manualną,masaże, i elektrostymulacje gdyż mam uszkodzony nerw kulszowy. Bardzo zależy mi także na basenie by móc ćwiczyć w odciążeniu,jesli chodzi o resztę zabiegów typu laser itd. mniej mnie interesują. Pragnę dodać, że ośrodki o turnusach pełnoplatnych też mnie interesują dzięki dobrym ludzią udało mi sie uzbierać fundusze na ten cel. Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi.
hipek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 243
Na forum od: 09 lis 2015 15:00
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Rehabillitacja Szpitalna Narządów Ruchu Komercyjnie

Post autor: hipek »

Witaj tomcio12

Uważam,że ośrodek który spełniał by twoje oczekiwania to mógłby być 23 wojskowy szpital uzdrowiskowo-rehabilitacyjny w Lądku zdrój,oddział rehabilitacji ogólnoustrojowej.

Pozdrawiam
Hipek
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Rehabillitacja Szpitalna Narządów Ruchu Komercyjnie

Post autor: Felice »

Tomcio Wojskowy Busko Zdrój i Wojskowy Ciechocinek,najlepsza rehabilitacja.
tomcio12
Posty: 2
Na forum od: 24 wrz 2019 20:18
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rehabillitacja Szpitalna Narządów Ruchu Komercyjnie

Post autor: tomcio12 »

Dziękuje za odpowiedzi :)
ODPOWIEDZ