koty w sanatorium Muszyna

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
paulita
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 21 sie 2011 18:51

koty w sanatorium Muszyna

Post autor: paulita »

Na przełomie czerwca i lipca byłam w sanatorium Muszyna w Muszynie. Jeśli ktoś teraz wrócił proszę o odpowiedź. Dokarmiałam tam koty przychodzące do ośrodka. Jeden Czarnuszek i jego koleżanka Łajdusia z kitką jak u wiewiórki są mi szczególnie bliskie, Jak się one czują, czy kuracjusze dbają o nie? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 931
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: koty w sanatorium Muszyna

Post autor: Narewka »

Kilka lat temu byłam w Koronie w Muszynie i też tam koty dokarmiałam.Ale tak już to jest,że wyjeżdzamy,one zostają.Jedyna nadzieja w tym,że przyjedzie ktoś,kto koty lubi i też dokarmi.
A swoją drogą,to przy takim sanatorium powinny się bez problemu wyżywic chyba.Kiedyś widziałam w Szczawnie w d.kolejowym/gdzie akurat wyjeżdzam/jak wychodził kucharz z miską,a gromadka kotów czekała na jedzenie i wszystki dostały.Pięknie to wyglądało.Może jakies następne pokolenia kotów zostały,zobaczę niebawem.
barba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 271
Na forum od: 13 gru 2011 17:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 16

Re: koty w sanatorium Muszyna

Post autor: barba »

WitamL9 ja też byłam w Muszynie w Muszynie..Były tam nie tylko koty ,ale i kozy które czekały na pożywienie..Ale ogólnie bardzo miło wspominam tamtejszy pobyt:)pozdrawiam :P
roberta3
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 16 wrz 2011 18:39

Re: koty w sanatorium Muszyna

Post autor: roberta3 »

A ja byłam podczas powodzi ...więc kotów nie zauważyłam...ale widziałam przerażonych mieszkańców Muszyny
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: koty w sanatorium Muszyna

Post autor: ewa060455 »

Wprawdzie zaniechany wątek ,ale mogę zapewnić ,że koty w Muszynie mają się dobrze ! ,a byłam na przełomie czerwca i lipca 2019r
ODPOWIEDZ