szpital rehabilitacyjny po udarze

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
Awatar użytkownika
Kujonka36
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 04 sty 2019 22:15
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

szpital rehabilitacyjny po udarze

Post autor: Kujonka36 »

Witam.
Zna ktoś, poleci lub sam się leczył w bardzo dobrym szpitalu rehabilitacyjnym po udarze? Najlepiej wielkopolska, ale inne województwa też mogą być. Najbardziej zależy mi na bardzo dobrej rehabilitacji dla osoby 65 lat, i dobrej opieki personelu medycznego, oczywiście mogę jechać z pacjentem. PILNE
MarzenaS
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 92
Na forum od: 05 lis 2016 16:54
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: szpital rehabilitacyjny po udarze

Post autor: MarzenaS »

Witam:)
Ustroń śląski Równica - oddział rehabilitacji ortopedyczno - neurologiczny, byłam na tym oddziale i widziałam jakie cuda robią po udarach:)
polecam.
Jak potrzeba informacji proszę na PW.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: szpital rehabilitacyjny po udarze

Post autor: andrzej1955 »

Witam,jeszcze zależy czy to ze skierowaniem-bo tu będą trzymały terminy,a jeżeli prywatnie to zupełnie inna bajka,Pozdrawiam i Wytrwałości w leczeniu Życzę :!:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: szpital rehabilitacyjny po udarze

Post autor: darek »

Sprawdź śląskie REPTY

Wiem że podaję adres ale....

SP ZOZ "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. gen. Jerzego Ziętka
ul.Śniadeckiego 1
42-604 Tarnowskie Góry

Potrafią postawić na Nogi.

Są tam dwie opcje dla Pacjenta.

Na NFZ -ale szczegóły na Miejscu w sekretariacie po uprzednim ustaleniu terminu, praktycznie trzeba troszkę odczekać ,ale przyjęcia są co tydzień .

Lub PRYWATNIE za kase .
Są pokoje gościnne

Polecam stronę i kontakt telefoniczny.

Nie ukrywam ,że właśnie tam pewną Bliska Mi Osobę po kolejnych amputacjach i zakupie Protez ( robionych na totalny wymiar gdzieś w ..szwecji )Nauczono chodzić i nawet doprowadzono do tego ,że Pacjentka z dwoma protezami nóg ..Tańczyła na weselu swego wnuka .

A byłem też Świadkiem gdy mocno OGRANICZONO skutki po Udarze - Jedynie czas Był sprzymierzeńcem bo Rehabilitacja Trwała nawet 6 do 9 miesięcy
forumowicz

Re: szpital rehabilitacyjny po udarze

Post autor: forumowicz »

Repty... Nie wiem czy mają mi się noże w kieszeni otwierać czy mam się tylko smiać...
Ośrodek renomowany, tu się zgodzę że i cuda tam robią też się zgodzę. Ale.
Wszystko fajnie jeśli chodzi o rehabilitację prywatną ,bardzo pilną lub po prostu ma się znajomości żeby tam się zakotwiczyć.. W innych przypadkach określenie "troszkę odczekać" jest hmm "ciekawe". Mieszkam od Rept parę rzutów kamieniem i gdy dostałem skierowanie na dalszą rehabilitację podskoczyłem sobie i tam.. Termin jaki usłyszałem przez dobrych parę minut nie dochodził mi do głowy i nie potrafiłem się z kobietą dogadać. Jak już wyznaczony termin do mnie dotarł to dostałem ataku głupawki, I to takiej że pani się wystraszyła że coś mi się stało, że mam jakiś atak,czy udar, a ja po prostu się śmiałem... Bo zaproponowano mi rozpoczęcie rehabilitacji 28.08. 2044 roku. NFZ daje mi możliwość rehabilitacji w Reptach za jedyne 25 lat
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: szpital rehabilitacyjny po udarze

Post autor: darek »

No HANYS powinieneś być SZCZĘŚLIWY poprosiłbym jednocześnie w/w Panią ,która przekazał Ci Informację o Twoim przyjęciu w roku 2044 aby Napisał Ci to na Kartce z Gwarancją że Cie Przyjmą .-Oczywiście z Adnotacją o której godzinie :D
Automatycznie z Tym papierem poszedłbym do Banku po Kredyt bo Masz Czarno na Białym że dotrwasz do 2044
Oczywiście Żart abyś się nie Obraził .

Ja opisuję Repty z autopsji FAKT opisuję wydarzenia ,które miały miejsce lat temu 5 i więcej.
Jednak Wiem że Znajomi umieścili na rehabilitację tam Swego Ojca i czekali niecałe 1 miesiac ..nie dochodziłem czy na NFZ - Chyba Raczej za Kasę
Efekt był i jest Bo Ojciec Kolegi powraca do .. Żywych ;)
aluta
Posty: 4
Na forum od: 22 lut 2019 01:14

Re: szpital rehabilitacyjny po udarze

Post autor: aluta »

Witam,
Kujonka36 nie wiem czy jeszcze szukasz ale jeśli chodzi o ośrodek w Wielkopolsce to mogę polecić " Bonifraterskie Centrum Rehabilitacyjne w Piaskach ". Centrum specjalizuje się w rehabilitacji neurologicznej, usługi świadczone są nieodpłatnie w ramach kontraktu z Wielkopolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ lub komercyjnie.
Najlepiej i najszybciej jak na taką rehabilitację kieruje bezpośrednio szpital.
Pozdrawiam
hirekh6
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 18 kwie 2019 15:04
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: szpital rehabilitacyjny po udarze

Post autor: hirekh6 »

Bardzo polecam Piaski/Marysin k/ Gostynia CUDOWNI LUDZIE.
Chętnie w razie potrzeby dopowiem :D
asunia1980
Posty: 1
Na forum od: 26 wrz 2019 19:00

Re: szpital rehabilitacyjny po udarze

Post autor: asunia1980 »

Po udarze polecam ośrodek Norman w Koszalinie. Strona internetowa to [link].
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2019 21:47 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
ODPOWIEDZ