turnus rehabilitacyjny w obrębie Południowo-Zachodniej Polski

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2238
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: turnus rehabilitacyjny w obrębie Południowo-Zachodniej Polski

Post autor: Bogutka5 »

My w lutym wybieramy się prywatnie do Zimowita w Dusznikach. Odpowiada nam tam wszystko. Myślałam o Świeradowie ale cena znowu zdecydowała. Świeradów zostawię sobie na jesień.
Bogutka
forumowicz

Re: turnus rehabilitacyjny w obrębie Południowo-Zachodniej Polski

Post autor: forumowicz »

Świeradów polecam,prywatnie w lecie,garsoniera 40zł ,obiady 12zł,Aquapark 4zł dziennie :D
forumowicz

Re: turnus rehabilitacyjny w obrębie Południowo-Zachodniej Polski

Post autor: forumowicz »

wyjaśniam: kwaterę ,nawet całe mieszkanie czy garsonierę za 40zł góra 50zł znajdziecie bez problemu,obiady w szkole/tylko wakacje,ferie nie wiem,bardzo dobre/12zł,a aquapark miesięczny abonament dla seniora kosztuje 120zł/stąd 4zł dniówka/,tereny piękne,zabawy też przednie,co do zabiegów nie wypowiadam się,jak ktoś ma pytania proszę śmiało pisać na pw,w Świeradowie byłem 10 razy
kuracjuszka 2011
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 16 sie 2011 13:23
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: turnus rehabilitacyjny w obrębie Południowo-Zachodniej Polski

Post autor: kuracjuszka 2011 »

To czego poszukuję to sprawdzony ,dobrze zorganizowany "turnus rehabilitacyjny", 2 tygodniowy. Prywatnie, ale za rozsądne pieniądze.
forumowicz

Re: turnus rehabilitacyjny w obrębie Południowo-Zachodniej Polski

Post autor: forumowicz »

dobre pieniądze to temat bardzo dyskusyjny,co do takich turnusów nie doradzę Tobie,może ktoś inny
ODPOWIEDZ