Turnusy rehabilitacyjne -ze skierowaniem i odpłatne

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
kuracjuszka 2011
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 16 sie 2011 13:23
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Turnusy rehabilitacyjne -ze skierowaniem i odpłatne

Post autor: kuracjuszka 2011 »

Tak tak. Verano jest ok! Chodziłam tam na tańce. Fajny ośrodek. Fajnie jest też w Kołobrzegu w "Arce" - jadę tam za tydzień na kilka dni , bo super promocja po 90 zł doba ( nocleg ze śniadaniem) do tego extra dodatki basen, jakuzi, kilka saun, wygrzewanie pod lampami solarnymi - tzw " zielona łączka", sala fitnes, bilard, kawiarnia obrotowa. Sala kinowa i teatralna- często jakieś wydarzenia . Codziennie o 16 koncert, wieczorami tańce. Stołówka - stół szwedzki - jak nigdzie- niepowtarzalne.
I to jest fajne na 4-5 dni. Kołobrzeg i jeszcze raz Kołobrzeg. Jednak nadal poszukuję innych miejscowości - dla odmiany !
kuracjuszka 2011
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 16 sie 2011 13:23
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Turnusy rehabilitacyjne -ze skierowaniem i odpłatne

Post autor: kuracjuszka 2011 »

Zmieniłam myślenie- skoro trudno mi było coś znaleźć w górach w części południowo-zachodniej. Wybrałam morze - pierwsza połowa marca, Łeba, ośrodek Maxim. Ktoś mówił,ze tam fajnie. Zobaczę.
AnetaT
Posty: 3
Na forum od: 14 sty 2020 10:41
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Turnusy rehabilitacyjne -ze skierowaniem i odpłatne

Post autor: AnetaT »

Na turnus polecam Centrum Origin w Otwocku. Mój tata był na tygodniowym i był zachwycony. Trudno go zadowolić - trochę jest gderliwy ;) a tu inny człowiek ;P Mówił że wszystko nowe, czyste, pachnące. Rehabilitacja super, nowiutki sprzęt, konkretni i fachowi fizjoterapeuci, dobra opieka personelu, niezłe jedzenie :) generalnie na nic nie narzekał... aż dziwne ;)
ODPOWIEDZ