Mam pytanie. Czy lekarz w sanatorium może zaordynować jakieś zabiegi na kręgosłup?

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
Awatar użytkownika
Dariusz59
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 14 lut 2020 17:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Mam pytanie. Czy lekarz w sanatorium może zaordynować jakieś zabiegi na kręgosłup?

Post autor: Dariusz59 »

Jestem po operacji bariatrycznej (sleeve gastrectomy) i wskazaniem na skierowaniu jest otyłość. Jednocześnie mam opisy tomografii i rezonansu dotyczące chorego kręgosłupa. Czy lekarz w sanatorium może zaordynować jakieś zabiegi na kręgosłup? Chodzi mi o zabiegi z pakietu bezpłatnego, bo za pieniądze to pewnie mógłbym wybrać co mi się tylko zamarzy.
Ostatnio zmieniony 27 lut 2020 23:19 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Mam pytanie.

Post autor: jan19557 »

Darku życzę ci dużo zdrówka i pociechy ducha na przyszłość ale dobrze by było abyś pisał w poprzednim temacie bo zakładanie kolejnego nic nowego nie przyniesie a tylko wprowadzi bałagan w wiadomościach.. Aby to czynić należy kliknąć na WIĘCEJ, TWOJE POSTY, odnaleźć ten temat i klikając na niego a później na odpowiedz piszesz co trzeba podnosząc temat na początek listy. Jak będziesz miał dokumentacje i na pierwszej wizycie mu pokażesz to na pewno coś ci zaordynuje na kręgosłup jakąś dietę. Powodzenia.
Awatar użytkownika
Dariusz59
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 14 lut 2020 17:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mam pytanie.

Post autor: Dariusz59 »

Nie wiem czy kiedykolwiek pytałem o to wcześniej. Jeżeli to taka wielka zbrodnia, to proszę admina/moderatora o usunięcie mojego postu.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Mam pytanie.

Post autor: Samosia »

Witaj....Zabierz dokumentację i na pierwszej wizycie u lekarza przy rozmowie opowiedz mu Twoich dolegliwościach oraz pokaż Swoją opisy jakie masz ...spróbować zawsze warto :) :) :)
Dariusz59 pisze: 27 lut 2020 17:51 Jestem po operacji bariatrycznej (sleeve gastrectomy) i wskazaniem na skierowaniu jest otyłość. Jednocześnie mam opisy tomografii i rezonansu dotyczące chorego kręgosłupa. Czy lekarz w sanatorium może zaordynować jakieś zabiegi na kręgosłup? Chodzi mi o zabiegi z pakietu bezpłatnego, bo za pieniądze to pewnie mógłbym wybrać co mi się tylko zamarzy.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mam pytanie.

Post autor: Felice »

Dariusz bez problemu dostaniesz zabiegi w końcu jest to schorzenie współistniejące.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Mam pytanie.

Post autor: jan19557 »

Dariusz59 pisze: 27 lut 2020 19:19 Nie wiem czy kiedykolwiek pytałem o to wcześniej. Jeżeli to taka wielka zbrodnia, to proszę admina/moderatora o usunięcie mojego postu.
Sory chyba źle się wyraziłem. Nie musisz nic usuwać . Chodziło o to abyś pisał w jednym, w poprzednim temacie. To tylko koleżeńska rada.
ODPOWIEDZ