bóle stawów barkowych i kolan

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: Felice »

Zdecydowanie tak...tylko indywidualne podejście,dlatego też najlepiej udać się do dobrego ortopedy ( ja na szczęście takiego znalazłam) zrobić wszystkie możliwe badania i dopiero podejmować decyzję.
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: beatricze »

Dobry co to znaczy, że zajmie się Twoim przypadkiem dokładnie i indywidualnie. Obecnie jest przyjęty pewien schemat, który nabija kieszenie tylko!!! Jeżeli są duże zmiany zwyrodnienieniowe lub ubytek czy po ACL to zupełnie inna sprawa. I tak trzeba mieć dużo szczęścia w chorobie. Na Ból ciężko doradzic. Też to przerabiam. Obecnie pomaga mi żel. I doraźnie Olfen SR. Dużo zdrowia w NR
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: Felice »

Dobry to taki,który ma świetną opinię,jest ceniony przez pacjentów i wykazuje chęć pomocy właśnie poprzez zlecenie badań do diagnozy. Robiłam zdjęcia RTG takie o których nie wszyscy technicy nawet wiedzieli,ale bez nich diagnoza byłaby niepełna.
Ponadto nie tylko diagnozuje,ale również umie zaproponować sposób leczenia.
Powiem tak,miałam wyjątkowe szczęście bo to co zrobił wprawia w podziw nawet innych ortopedów....czyli działanie z efektem wow😁
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: beatricze »

To wielkie szczęście,, dostać " się w ręce fachowców ale to nie każdy ma. Pozostali tylko błądza bądź co bądź lecznicze nie jest tak łatwe jak Rtg.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: Felice »

Ale w ortopedii rtg jest bardzo ważne🙂 i oczywiście nie było jedynym badaniem ...bo iusg i rezonans robiłam. Faktem jest,że naprawdę trafiłam w dobre ręce.
paulla29
Posty: 1
Na forum od: 08 sty 2019 11:33
Oddział NFZ: Pomorski

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: paulla29 »

Cześć. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że jak rano wstaję to mam zdrętwiałe barki i łokcie. Macie jakieś konkretne żele na taki ból? Nie chcę kupować w ciemno, chcę czegoś sprawdzonego. Ewentualnie możecie mi podesłać jakieś rankingi, które by pomogły mi zawęzić krąg poszukiwań, coś w stylu [link]
Możecie mi chociaż powiedzieć jakie składniki aktywne preferujecie, czy to jakaś heparyna czy NLPZ jak dicloziaja czy coś naturalnego jak maść końska czy bodajże harpagon forte max (bodajże, bo nie mogę znaleźć info na czym on bazuje).
Pozdrawiam ciepło ;)
Ostatnio zmieniony 08 sty 2019 20:51 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
forumowicz

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: forumowicz »

paulla29 pisze: 08 sty 2019 12:26 Cześć. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że jak rano wstaję to mam zdrętwiałe barki i łokcie. Macie jakieś konkretne żele na taki ból? Nie chcę kupować w ciemno, chcę czegoś sprawdzonego. Ewentualnie możecie mi podesłać jakieś rankingi, które by pomogły mi zawęzić krąg poszukiwań, coś w stylu [link]
Możecie mi chociaż powiedzieć jakie składniki aktywne preferujecie, czy to jakaś heparyna czy NLPZ jak dicloziaja czy coś naturalnego jak maść końska czy bodajże harpagon forte max (bodajże, bo nie mogę znaleźć info na czym on bazuje).
Pozdrawiam ciepło ;)
martinne pisze: 31 gru 2018 12:29 Witajcie. Mam zamiar wybrać się w przyszłym roku do Kamienia Pomorskiego. Problem jednak polega na tym, że do tego momentu jeszcze parę dobrych miesięcy a moje kolana niestety nie są w dobrej kondycji już na obecną chwilę. Szukam rozwiązania, które nieco by mi przyniosło ulgę już teraz. Więc moje pytanie do Was - jak sobie radzicie z tym bólem? Czy jakiekolwiek środki, lekarstwa, suplementy albo naturalne maści pomagają?
Mam na oku parę maści, które myślę, że kupię, ale przyznam się szczerze, że ilość dostępnych preparatów jest aż zatrważająca... Co będzie lepsze? Maści końska czy maść z arniką? Albo Harpagon Forte Max?
Wiecie... do tej pory nie wypowiadałam się na żadnym forum, ale ilość różnych rankingów, nawet często ze sobą sprzecznych sprawia, że proszę tutaj o poradę... Sądzicie, że mogę oprzeć się o któryś z tych rankingów? [link] lub [link] ???

Pozdrawiam, Martyna
Która pani jest tak naprawdę chora? , a która stosuje kryptoreklamę ?

życzę zdrowia
Haniania
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 08 lis 2017 13:23
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: Haniania »

Mnie doraźnie pomaga Dip Rilif. Kilka razy w roku z różnymi bólami udaję się do Pani Doktor, specjalisty od rehabilitacji manualnej. Najczęściej wystarcza jeden zabieg, a czasem trzeba powtórzyć. Zabieg trwa 45 minut, koszt 100 złotych. Wystarcza na długo. Polecam z własnego doświadczenia.
ODPOWIEDZ