Kto był w senatorium po protezolastyce biodra

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
bebe14
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 96
Na forum od: 14 sie 2014 14:54
Staż sanatoryjny: 4

Kto był w senatorium po protezolastyce biodra

Post autor: bebe14 »

Witam jestem nowy i czekam na senatorium po protezoplastyce biodra i druga noga przed do tego zwyrodnienie kręgosłupa i przepukliny, dodam że mam 36 lat i będę jechał z lubelskiego Pozdrawiam i cieszę się że dołączyłem do waszego grona
forumowicz

Re: Kto był w senatorium po protezolastyce biodra

Post autor: forumowicz »

bebe14 pisze:Witam jestem nowy i czekam na senatorium po protezoplastyce biodra i druga noga przed do tego zwyrodnienie kręgosłupa i przepukliny, dodam że mam 36 lat i będę jechał z lubelskiego Pozdrawiam i cieszę się że dołączyłem do waszego grona
Bardzo miło mi Cię powitać w naszym gronie :kwiat: A można wiedzieć gdzie się wybierasz :?:
bebe14
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 96
Na forum od: 14 sie 2014 14:54
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kto był w senatorium po protezolastyce biodra

Post autor: bebe14 »

Jeszcze dokładnie nie wiem czekam gdzie mnie przydzielą ale chodzi mi jak to wygląda po protezoplastyce biodra ile daje senatorium
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Kto był w senatorium po protezolastyce biodra

Post autor: Mirabella »

bebe14 wejdź na forum Bioderko.pl......
Awatar użytkownika
agunia3
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4334
Na forum od: 23 wrz 2012 18:17
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kto był w senatorium po protezolastyce biodra

Post autor: agunia3 »

Mirabella Bebe już tam jest zarejestrowany :)
A poza tym chyba nie można umieszczać linków...
bebe14
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 96
Na forum od: 14 sie 2014 14:54
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kto był w senatorium po protezolastyce biodra

Post autor: bebe14 »

Dokładnie nawet się znamy z tamtego forum ,a tu się znalazłem bo jest równie fajnie i można poczytać i dostać fachowe porady na temat senatorium i rehabilitacji na które niebawem się wybieram
bebe14
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 96
Na forum od: 14 sie 2014 14:54
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kto był w senatorium po protezolastyce biodra

Post autor: bebe14 »

No i jadę do Rymanowa Zdrój to mój pierwszy będzie wyjazd do senatorium ,mam nadziej że zabiegi ,pogoda i towarzystwo będzie ok Teraz tylko zgadać się z kimś z okolicy żeby razem jechać I jeszcze jedno pytanko jak tam wiekowo ludzie wyglądają wiadomo że sa różne roczniki ale jaka jest większość
Awatar użytkownika
asiulek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4514
Na forum od: 06 cze 2014 17:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kto był w senatorium po protezolastyce biodra

Post autor: asiulek »

Witam, jestem po pierwszej operacji biodra, styczeń 2015, a teraz czeka mnie druga operacja, początek czerwca. W moim przypadku największe korzyści przyniosła rehabilitacja na oddziale rehabilitacyjnym w moim szpitalu, pogotowie 5 dni po operacji przywiozło mnie z Łodzi do mojego miasta do szpitala. Może warunki socjalne nie były najlepsze....ale za to rehabilitacja super :!: :!: :!: po trzech tygodniach wróciłam do domu i już sama zaczęłam ćwiczyć (mieszkam na 4 piętrze bez windy), do trzech miesięcy na spacerach poruszałam się o dwóch kulach- ważne :!: :!: o dwóch :!: nie o jednej :!: . W lipcu ZUS mnie wysłał na rehabilitację po operacji :D a już w grudniu po niedługim oczekiwaniu ;) prawie po roku dostałam pobyt sanatoryjny poszpitalny z NFZ, ....Teraz czeka mnie powtórka z rozrywki ;) ale dla mnie najbardziej skuteczna była ta pierwsza rehabilitacja, w zwykłym szpitalu, choć z dobrym sprzętem i z niezwykle oddanymi, wspaniałymi rehabilitantami , pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23716
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kto był w senatorium po protezolastyce biodra

Post autor: grazynamackowiak »

Asiulek piękny szczery od :serce: opis wcześniej Agula pisala informacje na temat endoprorezy biodra
znajdziesz na forum bioderko 8-) Inna rehabilitacja tam można uzyskać wszelkich informacji .
Obszerne opisy ludzi którzy mają takie problemy pozdrawiam :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
adamadi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 439
Na forum od: 02 sty 2013 13:27
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kto był w senatorium po protezolastyce biodra

Post autor: adamadi »

Ja byłem ;) ,i rehabilitacja mało skuteczna....chyba że trafisz na fizykoterapeuta z powołania który potraktuje cię indywidualnie
i wybierze dla ciebie odpowiedni program(mi na 6 pobytów tylko raz się to przytrafiło) ogólne zbiorowe ćwiczenia mało przydatne.
Inne zabiegi to kwestia indywidualna...a basen i rower przed wszystkim :)
ODPOWIEDZ