Gdzie podleczyć ?

Sanatoryjne leczenie dróg oddechowych. Leczenie takich chorób jak astma, alergia oddechowa, nawracające zapalenie zatok, oskrzeli, płuc...
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14117
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Gdzie podleczyć ?

Post autor: GIENIA »

Ostatni mój turnus był dla mnie wielką porażką ... to , co leczyłam przez lata , zostało zniweczone w 3 tygodnie :cry:


Gdzie podregulować astmę :?: Ustroń nie wchodzi w grę , przez smog .... Świnoujście :?: .. jestem w stanie pojechać komercyjnie , aby naprawić to , co zniszczył mi Horyniec i lekarz prowadzący :( a z tym doktorkiem jeszcze się spotkamy :evil: oj spotkamy ;) na pewno nie w ośrodku ..
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Gdzie podleczyć ?

Post autor: zbigniew165 »

Gienia wejdź na stronę Korab Świnoujście komercyjnie. Ceny przystępne i zabiegi podobno dobre. Był ta Violet58 właśnie na pobycie komercyjnym. Zapytaj go o szczegóły. :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14117
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Gdzie podleczyć ?

Post autor: GIENIA »

Znam Zbyszku Korab ...
forumowicz

Re: Gdzie podleczyć ?

Post autor: forumowicz »

GIENIA pisze: 17 paź 2019 19:41 a z tym doktorkiem jeszcze się spotkamy :evil: oj spotkamy ;) na pewno nie w ośrodku ..
czyli sie zdecydowałaś :?: :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14117
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Gdzie podleczyć ?

Post autor: GIENIA »

Tak .... :)
MalgorzataSikorska
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 18 gru 2021 19:58

Re: Gdzie podleczyć ?

Post autor: MalgorzataSikorska »

Dzień dobry,

Z tego co widzę od X lat ma Pani astmę więc pewnie, z konieczności, posiada też Pani wiedzę odnośnie różnych ośrodków.

Mąż jest po COVIDzie, poszło mocno na płuca, teraz mocne podejrzenie astmy. Zastanawiamy się który ośrodek wybrać. Chodzi nam w tym momencie o NFZ (chociaż, tak naprawdę, rozważamy dwa pobyty, z czego jeden prywatnie). Trochę tych ośrodków dla osób po COVIDzie jest nawet z NFZ tylko nie wiem gdzie lepiej. Lekarz kilka miesięcy temu mówił o Ustroniu ale obecnie mówi, że zimą nie, właśnie z powodu smogu...

Czy jest Pani w stanie jakiś ośrodek polecić ?
ODPOWIEDZ