Do administatora forum

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Do administatora forum

Post autor: syrenka »

Witam! mam problem z logowaniem i wysyłaniem wiadomości .Można to jakość sprawdzić ? Z góry dziękuję.
jekr
Posty: 4
Na forum od: 20 lip 2011 12:55

Re: Do administatora forum

Post autor: jekr »

Proponuję abyś wybrała na stronie głównej opcję - "kontakt" i tam opisała swój problem a być może znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie w zbiorze najczęściej zadawanych pytań -""FAQ" ? Życzę powodzenia
forumowicz

Re: Do administatora forum

Post autor: forumowicz »

Ja także mam prośbe do Administratora... Chodzi mi o usuwanie postów, które są umieszczane codziennie (tej samej treści), żeby forum nie było zaśmiecane. Przecież wystarczy cos napisac jeden raz... a ewentualnie potem "odświeżać" dodając wypowiedzi w tym samym poście.
forumowicz

Re: Do administatora forum

Post autor: forumowicz »

Madzik pisze:Ja także mam prośbe do Administratora... Chodzi mi o usuwanie postów, które są umieszczane codziennie (tej samej treści), żeby forum nie było zaśmiecane. Przecież wystarczy cos napisac jeden raz... a ewentualnie potem "odświeżać" dodając wypowiedzi w tym samym poście.

Powinnam uściślić... Chodzi mi o dział "WYJEŻDŻAM DO SANATORIUM" i posty dotyczące Szczawna Zdroju...
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Do administatora forum

Post autor: administrator »

Z usuwaniem nadmiarowych postów jest taki problem, że jest to dość czasochłonne. Wypadałoby przyznawać ostrzeżenia za takie spamowanie ale jestem dość łagodny jak widać ;) Użytkownicy powinni również sami raportować o problematycznych postach klikając w ikonkę z wykrzyknikiem.
forumowicz

Re: Do administatora forum

Post autor: forumowicz »

administrator pisze:Z usuwaniem nadmiarowych postów jest taki problem, że jest to dość czasochłonne. Wypadałoby przyznawać ostrzeżenia za takie spamowanie ale jestem dość łagodny jak widać ;) Użytkownicy powinni również sami raportować o problematycznych postach klikając w ikonkę z wykrzyknikiem.

Dziękuję za informację. Zapamiętam i na pewno wykorzystam :D
forumowicz

Re: Do administatora forum

Post autor: forumowicz »

Zaśmiecanie :oops: ? Co to za wyrażenie mało kulturalne ? Wstawianie kilku postów w jednym temacie ma zupełnie inny cel.Tylko posty obraźliwe, napisane pod kątem wrogości , np ; wobec mniejszości etnicznych,seksualnych czy religijnych winne być usuwane :!: .W każdym przypadku , gdy rozpoznana zostaje nowa nienawiść , informowany powinien być administrator danego portalu.Ale nie w przypadku jeśli osoba szuka rzetelnej informacji dot wyjazdu do sanatorium . Człowiek który zamieszcza choćby dodatkowo jeden post w danym temacie to człowiek nie obojętny , on szuka dzięki internetowej przestrzeni ważnej dla niego informacji czego w realnym życiu nie znajduje.To działa jak wentyl - to błogosfera .Żyje nadzieją ,że jakaś dobra duszyczka odezwie się i udzieli życzliwej informacji. :) Odnajduje optymizm :P w wirtualnym świecie którego być może nie ma na codzień a internet to jego :? jedyna droga do komunikacji z innymi ludźmi. I z tą nadzieją pozostańcie wszyscy szukający, zranieni na duszy , chorzy i cierpiący dla których wyjazd do sanatorium to jedyny daleki wyjazd w nieznane dla ukojenia waszych dusz i bólu fizycznego a może i poznania bratniej duszyszki . Wszystkiego dobrego od Rycha. :)
forumowicz

Re: Do administatora forum

Post autor: forumowicz »

No- podsumował Rychu :lol: Amen.
forumowicz

Re: Do administatora forum

Post autor: forumowicz »

"...posty tej samej treści ,zaśmiecanie forum..." hm jak by było pieknie :) ,gdyby jeszcze nasza piękna ziemia nie była tak zaśmiecana :(
pozdrawiam wszystkich"czyścioszków"
forumowicz

Re: Do administatora forum

Post autor: forumowicz »

jovanka69 pisze:No- podsumował Rychu :lol: Amen.
Witaj jovanko :) Rychu siedzi z lampką na tarasie i marzy ................................................... :cry:
ODPOWIEDZ