Moderator na forum N-S

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24523
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ustki czar...

Post autor: ewasz »

Feli, chyba ze 4 lata temu był taki post Administratora o powołaniu Moderatora, któremu dziękował, że się zgodził. Był to jeden z z nas forumowiczów.
Tylko gdzie jest ten post :roll:
Pamiętam, że miałam pewne podejrzenia co do osoby...
To był czas jak jeszcze super hulało Forum i byliśmy wszyscy w Pogaduchach ....
Qrde, ile wtedy fajnych ludków było, dzisiaj nawet nie zaglądają :(
ogrodnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 809
Na forum od: 02 sty 2021 19:47

Re: Ustki czar...

Post autor: ogrodnik »

Felice, ostatnie pytanie w tej części pytań.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24523
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ustki czar...

Post autor: ewasz »

Ogrodniku, może lepiej nie dociekać...
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ustki czar...

Post autor: Felice »

ogrodnik pisze: 17 kwie 2021 17:05 Felice, ostatnie pytanie w tej części pytań.
Nadal nie wiem, gdzie szukać tego odnośnika.
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Moderator na forum N-S

Post autor: moderator »

moderator pisze: 18 gru 2017 09:51 Jacku, moderator to ja admin we własnej osobie. Wydzieliłem jednak specjalnie konto moderacyjne by łatwiej mi było i bezpieczniej przeglądać i reagować na Wasze zgłoszenia. Poza tym nic się nie zmieniło. To tylko względy proceduralno-techniczne.
Pozdrawiam
Drodzy Forumowicze
Proszę nieco pohamować wyobraźnię :) Nie widzę powodu by wprowadzać kogokolwiek w błąd skoro na publicznym forum napisałem o tym by każdy wiedział po co zostało utworzone konto moderacyjne. NS to nie FB ani nie WP. nie potrzeba zastępu moderatorów. Tu jest maks 200 postów dziennie i nie ma moderacji na żywo. Nikt tu nie siedzi i nie pilnuje tego co kto napisze. Analizuję posty gdy wpływają zgłoszenia. Najczęściej raz dziennie ale zdarza się czasem rzadziej, czasem częściej. Jeśli w temacie "Ustka" ktoś pisze zupełnie nie na temat i zostanie to do mnie zgłoszone, najczęściej post taki zostaje usunięty w zgodzie z zasadami forum - nie na temat = do kosza. Myślę, że zasada jest jasna i nie ma co się dziwić, że ktoś chcąc poczytać o Ustce wchodzi w temat i widzi co innego klika przycisk "zgłoś post". Nie widzę powodu by czegokolwiek się w tym doszukiwać. A jeśli ktoś gdzieś został obrażony to powinien również zgłosić taki post do moderacji, a na pewno go sprawdzę.
Pozdrawiam serdecznie
Zablokowany