Jak usunąć profil?

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: Dzia_dek »

"Tausiu ponieważ ostatnie posty dotyczą śp. Selene odpiszę Tobie delikatnie.
Wcześniej wspomniałaś o światopoglądzie, później zwracasz mi uwagę abym nie pisał o wszystkich.
Gdzie w moich postach dostrzegłaś słowo wszyscy czy nawet większość. Na koniec wspominasz o
katolikach. A ja się pytam co ma piernik do wiatraka? Nawet jeśli jestem ateistą to nie mogę zapalić
światełka czy użyć żałobnego kiru? Tolerancja? napiszę Ci co ja myślę o tolerancji:
"to dziś najbardziej nadużywane słowo. Ja biały facet, ojciec i mąż muszę tolerować
wszystko i wszystkich. Gejów, lesbijki, żydów, muzułmanów, cyganów.
Nie mogę powiedzieć,m że homoseksualizm jest obrzydliwy, żydzi ciągną profity ze
swej historii, nie zgodzić się na meczety w moim mieście i nie chcieć by Cygan mówił
do mnie - dzień dobry sąsiedzie. Gdy głośno o tym powiem to zostaję homofobem,
antysemitą, islamofobem ogólnie nazistą. Bo powinienem wiedzieć że dwóch facetów
w naturalny sposób może począć dziecko, znieść roszczeniowych muzułmanów, Żydów
dla których to Polska, a nie hitlerowskie Niemcy jest winna zbrodni ludobójstwa
(polskie obozy śmierci) W d*pie mam taką tolerancję. Jestem normalny!!!"
p.s. a kto Tobie odbiera tu jakieś prawa? Gdzie Ty widzisz te ataki na swoją osobę?
To właśnie Ty swoim pisaniem próbujesz porozstawiać nas po kątach jak uczniaków.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: administrator »

Dzia_dku, zostańmy tu proszę przy konkretach. Ustalaliśmy tu jakąś formę informacji i tylko tyle. Przejrzałem raz jeszcze wszystkie posty w tym wątku i tylko Tausia wtrąciła coś o religii, o której tu zupełnie nie rozmawialiśmy. Myślę, że zaproponowane rozwiązanie jest uniwersalne, powszechnie stosowane w krajach o różnych religiach i poglądach. Oczywiście jeśli Tausia wyjaśniłaby co ma na myśli i co w tym rozwiązaniu jest nie tak, chętnie się z tym wszyscy zapoznamy i wtedy będzie można cokolwiek powiedzieć na ten temat. Póki co nic nie wiemy, więc niech pozostanie tak jak to przyjęto.
Wszelkie uwagi zawsze są oczywiście mile widziane ale proszę o zachowanie kultury i powagi rozmowy. Posty nie na temat będą usuwane.
Pozdrawiam
forumowicz

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: forumowicz »

Nie starajmy się zmieniać tego co oczywiste

Przepraszam to Twoje zdanie nie umiem tutaj zacytować inaczej :?
Jeśli ogień świeczki nie kojarzy się tobie z religią to znów bardzo przepraszam jednak trzeba poczytać .
Nie pisałam w odniesieniu do nikogo ja szanuję zmarłych :oops: gdzie to pisze bym nie szanowała?
Ktoś chyba do mnie napisał : Ups,zaczyna się."
A co się zaczyna? że ktoś ma inne zdanie tak mam i przepraszam mam was pytać zanim napiszę?
Nie będę więcej pisać zadowoleni jesteście?
Jeśli tak to jest mi miło? tak jest mi miło bo was szanuję a wy? szanujecie zdanie innych bez uszczypliwości ?
:(
teraz napiszę by administrator usunął mnie stąd .
Panie administratorze proszę o to .
Pozdrawiam Pana. :kwiat:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: administrator »

Szanowna Tausiu,
z wielka przyjemnością zapoznałbym się z Twoim zdaniem lecz uparcie nie chcesz go przedstawić. Szkoda.

Jeśli chodzi o zamknięcie konta to bardzo proszę o wysłanie takiego życzenia poprzez email lub PW.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: Felice »

Adminie,widzę,że zmiana dokonana.Dla mnie bardzo ok.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7119
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

odpowiednie ustawienie profilu...

Post autor: jacky6 »

Jest niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania forum.
Powinno odpowiadać rzeczywistości.
Choć na razie jestem w odstawce sanatoryjnej to jednak choć pobieżnie przeglądam forumwe wpisy.
Akurat szykowałem się na pielgrzymkę gdy dotarła do mnie wieść o odejściu - tragicznym i nagłym - z naszego forumowego grona właśnie bardzo cenionej Selene.
Dzięki aktywności dużej grupy forumowiczek i zarazem klubowiczek z Klubu Przyjaciół Sanatoryjnych na FB udało się przekazać i wykazać naszą obecność w uroczystościach pogrzebowych.
Powróciwszy z dalekiej podróży ( pielgrzymki ) zajrzałem na forum i spostrzegłem, że nick Selene nadal przewija się aktywnie.
W rozmaitych wątkach - choćby jako autorskich z Jej strony.
Muszę się przyznać, że mam swojego rodzaju praktykę z innych forum jako tamtejszy admin i moderator - stąd postanowiłem zwrócić uwagę na konieczność uporządkowania - głównie z punktu widzenia technicznego.
Dziadek dokonał udoskonalenia wniosku a Imć Admin nakreślił kierunki zmian.
Powinniśmy nad tym zaprzestać i pozwolić Adminowi na sfinalizowanie.
Wszelakie dyskusje poza merytoryczne a kierujące się ku tematyce wyznaniowej powinny znaleźć ujście w innym wątku o ile Admin na to zezwoli.
Tak na marginesie - co mną motywowało - swego czasu na portalu Nasza Klasa wiodłem rozmowy z młodszą koleżanką z szkoły podstawowej. Mieliśmy wspólny temat - kwiaty. Kochała się w nich. Niestety, wręcz na moich oczach - umierała - na raka.
Odeszła po kilku miesiącach.
Znalazłem w jej profilu Jej Brata. Okazał się on byłym uczniem mojej żony.
Prosiłem go, by zamknął Jej a swojej siostry profil. Odmówił, twierdząc, że nie ma kodu dostępu.
Przykro mi było, gdy z czasem czytałem prześmiewcze zapiski na profilu Zmarłej.
Stąd właśnie wypłynął mój porządkujący wniosek.
Amen.
:mrgreen: :ugeek:
forumowicz

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: forumowicz »

Panie administratorze tak przedstawiłabym fakty dotyczące ognia świecy zapalanej na grobie osoby zmarłej ,tylko widzisz byłaby to dyskusja o religi a to forum sanatoryjne dlatego też szanuję charakter forum.Jednak Google zawsze wyjaśnią więc nie ma potrzeby też.
Ja nie napiszę że należy każdemu umieszczać zarówno kir czy wstążkę czarną lub płomień świecy bo nie chciałabym by mi umieszczano ale szanuję decyzję.
Nie mam nic przeciw by innym umieszczono te symbole czy jak kto nazwie.
Ja tylko nie rozumiem uszczypliwości niby przyjaciół forum bo tak wynika ze słoneczek .
Pozdrawiam Ciebie adminie. :kwiat:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: administrator »

Szanowna Tausiu
Najgorsze lub najlepsze w tym wszystkim jest to, że mamy nijaki wpływ na to, czy nam ktoś po śmierci zapali świeczkę czy nie. To jest domena żyjących i robią to po to by im było łatwiej. Myślę, że wiele osób zapala znicz przy grobach lub pomnikach również osób niewierzących. Chcą pokazać swoją pamięć i szacunek o tej osobie i robią to najlepiej jak potrafią. OK, przyjąłem do wiadomości, będę pamiętał aby w razie czego nie wszystkim wstawiać ikonkę ze świeczką. Być może dobrym rozwiązaniem będzie jedynie pozostawienie kokardki. Tu nie mam żadnych wątpliwości, że jest to zupełnie świecki i neutralny zwyczaj.
Pozdrawiam
forumowicz

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: forumowicz »

I to jest piękne :kwiat: jak nie wiemy o kimś wszystkiego to zróbmy tak by nie ranić :kwiat:
Miłego wieczoru administratorze :kwiat:
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: basiat »

Trochę przykro mi się zrobiło, kiedy teraz przeczytałam niepotrzebnie rozdmuchaną dyskusję..........
Naprawdę nie było warto........
Ja dziękuję adminowi za zmianę. Moim zdaniem tak należało zrobić.
ODPOWIEDZ