Jak usunąć profil?

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: basiat »

Czarna przepaska na awatarze jest wymowna i w naszej kulturze jak najbardziej przyjęta. Ja osobiście tak widziałabym awatar Seleny.To moje zdanie.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: Felice »

Oczywiście że tak,oznaczenie kirem nie oznacza żałoby tylko zawiera informacje o śmierci.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: Dzia_dek »

Żyjemy w kręgu krajów kultury europejskiej i tu kolorem żałoby jest czerń. I nie ma co tego zmieniać.
Biel jest kolorem żałoby w krajach Wschodu, czerwień to kolor żałoby w Afryce Południowej i to
są kraje, które zdecydowanie odbiegają kulturowo od naszego. Nie starajmy się zmieniać tego co oczywiste.
Nie zapominajmy też, że zmiany w profilu mają zapobiegać faktom, o których wspominał Jacek.
p.s. Adminie to chyba jest to czego, przynajmniej ja, oczekiwałem. Dziękuję
forumowicz

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: forumowicz »

Dzia_dek pisze:Żyjemy w kręgu krajów kultury europejskiej i tu kolorem żałoby jest czerń. I nie ma co tego zmieniać.
Biel jest kolorem żałoby w krajach Wschodu, czerwień to kolor żałoby w Afryce Południowej i to
są kraje, które zdecydowanie odbiegają kulturowo od naszego. Nie starajmy się zmieniać tego co oczywiste.
Nie zapominajmy też, że zmiany w profilu mają zapobiegać faktom, o których wspominał Jacek.
p.s. Adminie to chyba jest to czego, przynajmniej ja, oczekiwałem. Dziękuję
Z całym szacunkiem dla Ciebie nie pisz o wszystkich.Bo wszyscy to nie wszyscy.No ale to jest takie postrzeganie w polskim społeczeństwie że jest 90 ileś % np katolików a jest? :shock:
Na pewno poinformuję rodzinę by poprosiła admina jaby co o mojej decyzji.
Jednak tolerancja to coś o czym mało wiemy chyba. :?
Z wyrazami szacunku :kwiat:
forumowicz

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: forumowicz »

administrator pisze:Hmmm... wydaje mi się, że światełko świeczki jest przekazem uniwersalnym chyba w każdej kulturze. Jak również przyjęte jest dekorowanie portretu, nazwiska czy flagi czarnym kirem. Oczywiście są wyjątki ale to raczej gdzieś w Azji czy Afryce.
Przygotowałem też ikonkę, która mogłaby być umieszczona w miejscu symbolu gwiazdek czy słoneczka.
Pozdrawiam
Panie adminie niestety nie jest tak jak uważasz .
Jak zechcesz wyjaśnienia bardzo proszę na PW
Pytaj odpowiem. :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: Felice »

Ups,zaczyna się.
Kto tutaj wplata wiarę? Mówimy o kulturze i tylko o niej.
forumowicz

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: forumowicz »

Felice czy ja coś zaczynam? napisałam grzecznie dlaczego Ty atakujesz? poznać trzeba swoją religię i związane z nią zwyczaje i nie atakować innych i ich zdania.Ty to robisz często powiedz dlaczego?
Ja mogę być niewierzącą osobą chcesz u mnie to zmienić i wiesz jak???????
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: Sloneczko »

Tausia :kwiat: a tobie to w końcu o co chodzi co?? :o :shock: :?
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: administrator »

Tausia pisze:
administrator pisze:Hmmm... wydaje mi się, że światełko świeczki jest przekazem uniwersalnym chyba w każdej kulturze. Jak również przyjęte jest dekorowanie portretu, nazwiska czy flagi czarnym kirem. Oczywiście są wyjątki ale to raczej gdzieś w Azji czy Afryce.
Przygotowałem też ikonkę, która mogłaby być umieszczona w miejscu symbolu gwiazdek czy słoneczka.
Pozdrawiam
Panie adminie niestety nie jest tak jak uważasz .
Jak zechcesz wyjaśnienia bardzo proszę na PW
Pytaj odpowiem. :kwiat:
Szanowna Tausiu
W mojej wypowiedzi nie było słowa o religii. Czarne ramki wokół portretów lub nazwisk, czarne przepaski czy kir to symbol jak najbardziej świecki niosący w sobie informację o śmierci danej osoby. Zapalona świeczka to wyraz pamięci. Nigdzie tu nikt nie mówił o krzyżu, półksiężycu, gwieździe czy czymkolwiek innym. Skoro powstała dyskusja na ten temat, bardzo proszę przedstawić owe wyjaśnienia tutaj, może wszyscy dowiemy się o co chodzi i przekonamy się do jakiejś innej formy informacji o tym, że danej osoby nie ma już między nami.
Pozdrawiam
forumowicz

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: forumowicz »

Jesteś miły administratorze i dziękuję Tobie jednak ze względu na ataki nie odniosę się do swojego stanowiska.To co jest oczywiste dla jednych nie musi być dla drugich ale brak kultury wypowiedzi tutaj jest porażający wybacz odechciało się się mi rozmowy .
jestem niewierząca i mam prawo do tego ale nie atakuję i nie zaatakuję w taki sposób jak mnie zaatakowano.
Dziękuję Ci. :( :oops:
ODPOWIEDZ