Aktualny regulamin forów

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Aktualny regulamin forów

Post autor: administrator »

Proszę stosować się do poniższych punktów:

1. Cenimy wolność słowa jednakże, każdy autor postu publikuje go na własną odpowiedzialność i ponosi prawne konsekwencje swojej wypowiedzi. Przypadki łamania prawa będą zgłaszane odpowiednim organom. W tym celu rejestrowany jest host i IP komputera, z którego napisano posta.

2. Staraj się formułować wypowiedzi jasno i zwięźle. Cenimy też poprawność ortograficzną i stylistyczną pisanych tekstów. Wielkich liter używamy jedynie w miejscach gdzie jest to wymagane regułami języka polskiego.

3. Zanim wyślesz swoją wypowiedź na forum, zastanów się, czy rzeczywiście powinna ona być umieszczona na tym forum lub w tym temacie.

4. Staraj się by wypowiedź nawiązywała do tematu forum. Nie bój się zakładać nowych tematów.

5. Na forum nie umieszczamy reklamy lub kryptoreklamy.

6. Moderator lub administrator ma prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu bez podania uzasadnienia, w szczególności postów nie spełniających warunków regulaminu.

7. Nie mamy obowiązku kasowania postów nawet jeśli zażąda tego autor wypowiedzi lub jeśli Użytkownik zostanie usunięty.

8. Za nieprzestrzeganie regulaminu forum moderator lub administrator może przyznać Ci ostrzeżenie. Za trzy przyznane ostrzeżenia Twoje konto może zostać zablokowane lub usunięte.


Jeśli powyższe Ci nie odpowiada, wyślij wiadomość do administratora z informacją o braku akceptacji regulaminu. W takim wypadku możesz zostać usunięty z forum.
cuba9
Posty: 1
Na forum od: 21 gru 2009 19:30

Re: Aktualny regulamin forów

Post autor: cuba9 »

Witam, jestem studentem Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji w Warszawie i aktualnie piszę pracę licencjacką na temat Uzdrowiska Ciechocinek. Wysyłam zapytanie czy jest możliwość umieszczenia linka do mojej ankiety na powyższy temat? Nie chciałbym naruszyć regulaminu dlatego najpierw piszę czy byłaby taka możliwość.Z poważaniem, Jakub Wojciechowski
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Aktualny regulamin forów

Post autor: administrator »

Możliwość umieszczania linków została wyłączona m.in. ze względów bezpieczeństwa i ataków spamerów. Może Pan zamieścić link w postaci tekstu, jak zrobiła to koleżanka w tym poście: http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... ?f=3&t=172
Anja
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 06 lip 2011 09:43

Re: Aktualny regulamin forów

Post autor: Anja »

Witam,
Mam pytanie: Czy po zamieszczeniu postu mogę dokonać w nim zmian lub coś z niego usunąć (np. nr telefonu). Czy trzeba poprosić Administratora? i jak to zrobić? Nie poruszam się jeszcze po forum zbyt sprawnie. Dopiero po zamieszczeniu zauważyłam, że mogę napisać prywatnego e-maila do konkretnej osoby, a nie zamieszczać telefonu na forum. Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Aktualny regulamin forów

Post autor: administrator »

Edycja postów już wysłanych jest zablokowana z pewnych powodów. W razie potrzeby proszę pisać do mnie na PW.
ODPOWIEDZ