Jak usunąć profil?

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
forumowicz

Jak usunąć stąd swoje konto?

Post autor: forumowicz »

Witam. Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak usunąć swoje konto z tego portalu?
forumowicz

Re: Jak usunąć stąd swoje konto?

Post autor: forumowicz »

Należy napisać do Administratora i po sprawie
forumowicz

Re: Jak usunąć stąd swoje konto?

Post autor: forumowicz »

Napisałem dwa razy, ale odzewu żadnego!
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Jak usunąć stąd swoje konto?

Post autor: jacky6 »


Admin jest tylko jeden i nie dyżuruje non stop.
Należy cierpliwie odczekać.
Dobranoc.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Jak usunąć stąd swoje konto?

Post autor: moderator »

Wystarczy takie życzenie w wiadomości PW lub email i po problemie. Proszę jednak weź pod uwagę, że NS to nie jest Onet czy WP i reakcja na Twoją wiadomość nie jest natychmiastowa, szczególnie gdy wysyłasz ją w święto państwowe i kościelne, nikt tu nie pracuje 24 godz/dobę piątek, świątek i niedziela:) Gdy wyślesz wiadomość z życzeniem usunięcia konta, z reguły w ciągu dwóch dni roboczych zostanie to zrealizowane.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: administrator »

devil pisze: Darku, Nie wyszło im ze mną choć nie powiem "zamknęli" YSEGO to próbują z Tobą Ale dałem do zrozumienia że wiem kto i poczekam, jestem KASZUBEM i tak łatwo nie odpuszczę a cierpliwości i czasu mam dość.
Najgorsze jest też to że admin przymyka na to oko i pozwala na coś takiego.
[...]
Hipokryt pisze:
Kleinehexe pisze: [...] Wiem, że może zostać usunięty czyjś post, jeśli w jakiś sposób łamie on przyjęte zasady, nawet to rozumiem. Natomiast zastanawia mnie fakt usunięcia czyjegoś konta. :shock: Jak to jest możliwe i czym sobie na to można zasłużyć? Czy ktoś mógłby mnie oświecić, jeśli to nie problem?
Pozdrawiam serdecznie! :kwiat:
Hej Szalona :kwiat: :lol:
Pytasz o rzeczy proste i oczywiste zawarte w regulaminie i "dobrych zwyczajach" Forum :D
Jedna z metod, to "wysłać do Administratora prośbę popartą przez kilka osób z forum o usunięcie konta" i po sprawie :D
Musi to być wykonane wyłącznie przez osoby o najwyższym statusie i zasługach. Pospólstwa to nie dotyczy :(
[...]
Wypisywanie taki bzdur jest działaniem na szkodę forum i całej społeczności tu skupionej.
Bardzo proszę o nie sianie dezinformacji!

Konto może zostać zamknięte wyłącznie na wniosek jego posiadacza, a nie kogokolwiek innego. Ewentualnie sam forumowicz może zapracować na zamknięcie konta otrzymując ode mnie trzy ostrzeżenia jeśli uporczywie nie stosuje się do zasad forum, prawa czy netykiety. Po kilkunastu latach istnienia forum z tej drugiej metody "skorzystało" jeśli dobrze pamiętam aż dwóch chętnych. Jeśli ktoś wymyśliłby sobie napisanie do mnie prośby/wniosku o zamkniecie czyjegoś konta, to musi wiedzieć, że na to pozostanę głuchy nawet jeśli bardzo by chciał. Bardzo mi przykro, że ktoś w ogóle mógł w swojej głowie wymyślić taką możliwość.
Podsumowując - jeśli ktoś sam zamknął swoje konto, a za chwilę otwiera nowe by się pożalić, to robi to wyłącznie dla zrobienia show lub osiągnięcia sobie tylko wiadomych celów.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: Felice »

Dziękuję za wyjaśnienie sprawy. Praktycznie wprost zostałam oskarżona o pewne działania, teraz już wiadomo jaka jest prawda. Prawda, która zawsze powinna zwyciężyć.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: ewasz »

Dziękuję Adminie za wyjaśnienie zasad zamknięcia konta i jak było w tym konkretnym przypadku.
Mnie też ta sytuacja nie dawała spokoju. Teraz rozumiem dlaczego na moją sugestię a raczej żądanie Admin pozostał głuchy.
Pozdrawiam serdecznie🍀
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Jak usunąć profil?

Post autor: Hipokryt »

Dołączam się do tych podziękowań dla Admina za wyczerpujące informacje :D :kwiat:
Okazuje się, ze nasz Przyjaciel forumowy wprowadził nas wszystkich w błąd pisząc TU o metodzie pisania zbiorowych próśb w sprawie usuwania kont Forumowiczów :shock:
Czy to wprowadzanie w błąd było celowym działaniem czy tylko skutkiem niewiedzy :?:
Gość

Re: Jak usunąć profil?

Post autor: Gość »

Adminie świetnie, że zabrałeś głos w tym temacie. Bardzo mi przykro, że takimi wyskokami musisz się zajmować zamiast pisać z nami od czasu do czasu...jak dawniej.
Pozostaje pytanie - W JAKIM CELU?? I dlaczego sprzęgło się to z zacytowaniem prywatnych wiadomości...nie do końca wierzę w przypadki. W ludzi też nie... większość gra udając notorycznie.. aż człowiekowi klapki z oczu spadną.
Pierwszy raz faktycznie widziałam, że po usunięciu konta ( nie ważne dlaczego) napis forumowicz zmienił się na Gość.
Myślę, że nasz kolega będąc uczciwym powinien wyjaśnić kwestię sam od siebie abyśmy mieli możliwość zajęcia uczciwego stanowiska.
Są trzy główne luźne tematy. Są osoby piszące wszędzie ale prawie nigdy nie posiadające własnego zdania, są piszące w dwóch tematach i wreszcie takie, które czują się dobrze w jednej grupie. I dobrze... totalnie niepotrzebne są nam wojenki i podchody. To co się tutaj wydarzyło to efekt mam nadzieję chwilowej furii a nie celowego działania.
Czekam spokojnie na jakiekolwiek wyjaśnienie, które pozwoli zrozumieć. Chociaż częściowo bo dla mnie osoba działająca celowo jest niestety totalnie spalona.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2022 20:46 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ