Rangi Użytkowników

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Rangi Użytkowników

Post autor: andrzej1955 »

Och, ale mnie scielo-dopiero po przeczytaniu niektorych postow zauwazylem ze Admin dopisal pod imieniem super- ale sie speszylem dobrze ze mnie nie widzicie :oops: :oops: :oops: -i znowu okazja do swietowania,nawet t,akiego awansu.Oj duzo -----ciastek zjemy w tej rozdmuchanej Krynicy. Pozdrawiam :roll: :roll:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Rangi Użytkowników

Post autor: administrator »

Admin sam nie dopisuje, wszystko zależy od Waszej aktywności na forum. W tej chwili rangi Użytkowników są następujące w zależności od ilości postów:
Nowy Kuracjusz 1 - każdy po zarejestrowaniu na forum
Kuracjusz 10 postów
Aktywny Kuracjusz 20 postów
Pomocny Kuracjusz 35 postów
Bardzo Pomocny Kuracjusz 50 postów
Super Kuracjusz 100 postów

Może macie propozycje by to zmienić? Może zaostrzyć kryteria? ;)
forumowicz

Re: Rangi Użytkowników

Post autor: forumowicz »

Witam przystojnego admina :) czasami zastanawiam się czy każdy piszący na tym forum to na pewno kuracjusz?,kuracjuszka? :lol:
Ale że potencjalni ,to inna sprawa :)
Łącze pozdrowionka dla wszystkich
Awatar użytkownika
Ida
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 217
Na forum od: 21 sie 2010 11:08
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Rangi Użytkowników

Post autor: Ida »

A ja proponuję zastanowić się nad rangą "pomocny" i "bardzo pomocny kuracjusz", bo nieraz ilość postów ma się nijak do pomocy, a jest raczej krytykowaniem, upominaniem innych, często też nie ma wiele wspólnego z tematem sanatorium.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Rangi Użytkowników

Post autor: andrzej1955 »

Witam,wydaje mi sie ze Forum jest tak otwarte,ze wszyscy moga wyrobic sobie opinie nawet po przeczytaniu wielu od siebierzozniacych sie.Ludzie sa rozni z roznymi wymaganiami pogladami i to ze roznie oceniaja to ok.Wazne ze kuracjusze i nie tylko jak pisze Kruszynka zagladaja na Forum ,pisza czasem nie natemat ale ono zyje i to jest najwazniejsze.Co do kryteriow to Sz,P,Adminie nie mam wyrobionego zdania,pozdrawiam wszystkich na Forum ;) :roll
forumowicz

Re: Rangi Użytkowników

Post autor: forumowicz »

Ida masz troszkę racji w swoim spostrzeżeniu ,natomiast zauważ ,że to forum jest zróżnicowane tematycznie.
Możesz informowac innych odnośnie sanatoriów i zwiazanych z tym zapytań ,możesz pisać o schorzeniach np i zamieścić swoją opinię ,co wcale nie oznacza ,że takowa musi być autorytatywna dla innych.
Możesz "zrelaksować" się w lekkich tematach ,i traktować je z przymróżeniem oka ;)
Możesz ,możesz nawet kogoś poznać ,tylko nie radzę sie szybko zakochać :( czasami się to nie sprawdza a może jednak kiedyś ? może?
A tytuły? hm tytuły też sa miłe :)
A niech sobie będą.
Takie jest moje osobiste spojrzenie
Pozdrówka :)
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Rangi Użytkowników

Post autor: Selene »

Witam wszystkich, :)

Ja zaś skłaniam się do opinii Idy, nie ilość a jakość i temat, moim zdaniem ma tutaj największe znaczenie.
Nie mniej za sprawą kilku osób zrobiło się na portalu miło i sympatycznie, dlatego też coraz więcej osób
tu zagląda i korzysta z naszych opinii. I nie tylko kuracjuszy bo i menadżerowie ośrodków również tutaj zaglądają.
Adminie ile osób tyle opinii. Zatem proponuję wrzucić post w postaci odpowiedniej ankiety i na tej podstawie można
ustawić rangę Użytkownika.

Pozdrawiam
Selene :)
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Rangi Użytkowników

Post autor: administrator »

A jeszcze fragment z FAQ...
Co to jest ranga i jak mogę ją zmienić?
Rangi, wyświetlane pod nazwami użytkowników, oznaczają zazwyczaj ile postów ten użytkownik napisał lub jaki ma status na forum, np. moderator czy administrator. Ogólnie to nie możesz tak po prostu zmienić wyglądu żadnych rang na forum, ponieważ ustawia je administrator forum. Nie pisz postów tylko po to, żeby zwiększyć swój licznik postów i przez to swoją rangę. Większość forów nie toleruje takich działań i moderator lub administrator po prostu obniży Twój licznik postów albo przyzna Ci ostrzeżenie.
ODPOWIEDZ