Powiadomienia

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5211
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Staż sanatoryjny: 21

Re: Powiadomienia

Post autor: Hipokryt »

Obrazek
moderator
Moderator
Posty: 397
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Powiadomienia

Post autor: moderator »

GIENIA pisze: 20 kwie 2021 12:36 Czy jest jakaś możliwość , aby pojawiały się tylko powiadomienia z tematów , w których aktualnie piszemy .
Niestety takiej możliwości nie ma. Ustawienie jest globalne. Rozumiem, że dzięki pomocy forumowiczów poradziłaś Gieniu z tym. Dla formalności tylko napiszę, że każdy temat możemy dodać do obserwowanych. W panelu użytkownika (ogólne->obserwowane) możemy znaleźć listę obserwowanych tematów i wszystkie lub część usunąć z obserwacji. Możemy też zaznaczyć rodzaj powiadomień (ustawienia witryny->ustawienia powiadomień) - na forum (właśnie to czerwone kółeczko z liczbą) lub na email (wtedy forum wysyła email z wiadomością o nowym poście lub nowej PW). Jeśli mamy sporo obserwowanych to zdecydowanie lepiej mieć powiadomienie tylko na forum, wtedy nie otrzymujemy masy emaili informacyjnych z powiadomieniami.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10655
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Powiadomienia

Post autor: GIENIA »

Dziękuję Ci serdecznie za wyjaśnienie :D dzięki pomocy kolegów forumowych , moja lista obserwowanych tematów , została ograniczona do tych , które mnie interesują :D
ODPOWIEDZ