do Administratora!

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
forumowicz

do Administratora!

Post autor: forumowicz »

czy jest możliwe: aby pan pokasował wszystkie niki z forum i zostawił ludziom tylko po jednym? jest bez sensu,niektórzy piszą mając po 4 niki!
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: do Administratora!

Post autor: administrator »

Tak wiem o tym, sam Pan korzysta z trzech. Niektórzy widocznie muszą porozmawiać sami ze sobą, nie wiem czy im tego bronić czy nie...
forumowicz

Re: do Administratora!

Post autor: forumowicz »

Zabronić bo jest to chorobliwe . Nie tylko na tym forum są takie sytuacje. Irytują innych internautów, dokuczając im poprzez grubiańskie wpisy, atakują poważne posty które ujawniają ich zabawy w ciuciubabkę, widocznie w taki sposób spełniają się w wirtualnych świecie, traktując forum jako wentyl bezpieczeństwa dla swojej samotności a może i bezradności .Przepisują dawno napisane i zapomniane teksty na tyle bezczelnie ,że nawet nie ujmują ich w cudzysłów. Zamieszczają erotyczne i wulgarne zdjęcia. Ranią sferę duchową ludzi wierzących wypisując wręcz chamskie wstawki do życzeń świątecznych.
Idea założenia tego forum jest mi znana , ale niestety, powstały luźne tematy nie mające się nijak do spraw sanatoryjnych.
Należy powrócić do pierwocin tego forum, jakże bardzo wartościowego i pomocnego dla wielu przyszłych kuracjuszy , tak jak obecnych i przeciąć raz na zawsze ten jarmark nikomu i niczemu służący.Dziękuję za uwagę.
forumowicz

Re: do Administratora!

Post autor: forumowicz »

Mnie sie forum podoba. Nie wazne jest dla mnie to,czy jedna osoba ma jeden czy wiele nicków. Nic bym nie zmieniała w tym forum. Zaproponowałabym Rycha na moderatora, ale musiałabym chyba wtedy opuscić to fajne miejsce ;) Pozdrawiam tych bardzo sympatycznych jak i mniej otwartych forumowiczów.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: do Administratora!

Post autor: andrzej1955 »

Zdecydowanie zabronic - wszystkiego i wszystkim i powrócic do czasów słusznie minionych, zabronić ludziom wyrażania swoich uczuć , odczuć,wyrażania opini nawet jak się komuś nie podobają, wklejania zdjęc bo obrażają kogoś lub coś, i powrócić do ogólnopolskiej cenzury.rozmów kontrolowanych itp, wydaje mi się że regulamin mówi o odpowiedzialnosci za wpisane posty, Forum założone przez człowieka który miał pomóc ludziom w wyjazdach do sanatorium i ich ocenie wkroczyłó w fazę która wykracza poza jego ramy bo takie jest wyzwanie tych czasów i żadni skostniali przedstawiciele minionych czasów go nie zatrzymają, pozdrawiam wszystkich zaglądających , piszących i wklejających, i tych którzy tu jeszcze zaglądną z poważaniem Andrzej1955 z jednym jedynym nickiem :!: Jeszcze raz głęboki szacun dla założyciela Forum, dla strażnika reguł, zasad pisowni i innych poprawnosci- Admina, i wszystkich normalnych i sympatycznych ludków rozmawiających na jego łamach ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: do Administratora!

Post autor: Selene »

Witam,

Na każdym szanującym się forum pierwsze skrzypce powinna grać merytoryka wypowiedzi.
Lecz nie zapominajmy, że jesteśmy tylko ludźmi i -pomijając persony, które wchodzą na forum li tylko w celu obrażania innych - każdemu może się zdarzyć, że straci cierpliwość.
A czarodziejskie słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, nabierają nie rzadko na forum posmaku sarkazmu i ironii.
Podstawą kultury osobistej - która jest głównym motywem uprzejmości -jest TOLERANCJA, a na forum powinna ona nabrać bardzo szerokiego znaczenia. Nie tylko w sprawie zdania odmiennego niż nasze, ale również wobec osób popełniających błędy ortograficzne, gafy towarzyskie, czy -delikatnie mówiąc - osoby troszkę wolniej myślące. Pamiętajmy, że już samo zwrócenie komuś uwagi - jesteś nieukiem, jesteś niekulturalny, jesteś tępy - choćby w bardzo delikatnej formie w zdecydowany sposób narusza ambicje i prywatną sferę tej osoby, a co za tym idzie świadczy również o naszych brakach.
Przyjmujmy więc ludzi takimi jakimi są nie łudząc się, że dyskusja na forum wzbogaci jego wnętrze i uprzejmość.
Co damy z siebie, to do nas wróci.
-damy ciepło i dobroć - wróci do nas,
-damy złość w dwójnasób wróci do nas.

Serdecznie pozdrawiam
Selene
forumowicz

Re: do Administratora!

Post autor: forumowicz »

jovanka69 pisze:Mnie sie forum podoba. Nie wazne jest dla mnie to,czy jedna osoba ma jeden czy wiele nicków. Nic bym nie zmieniała w tym forum. Zaproponowałabym Rycha na moderatora, ale musiałabym chyba wtedy opuscić to fajne miejsce ;) Pozdrawiam tych bardzo sympatycznych jak i mniej otwartych forumowiczów.
Jeśli 'ktoś' lub 'ktosia" pisze pod kilkoma nickami na danym forum , co jest bardzo łatwo ujawnić nie tylko dla moderatora portalu.
Sekundo pisze jako = facet , primo jako = kobieta , to "cościk" tutaj nie gra- czytaj z jego osobowością czyli jak to mówią potocznie "pod sufitem".Wyrejestrowuje się z forum po to aby ponownie tutaj zaimponować pod nowymi nickami. Komu i czemu ma służyć taka gra?Wystarczy przeanalizować jego/jej posty , stylistykę,ortografię, interpunkcję , nawet taki sam układ klawiatury stosuje. Snuje się taki/taka jak odrzucony /na przez swój czas.To nie portal ma im pomóc , bo wsteczny czas odmierza minuty,dnie,godziny,całe lata. Dla takich dziwolągów są zakładane fora przez im podobnych w zachowaniu i rozwoju intelektualnym.
To jest forum.nasze-sanatorium.pl .Opinie o sanatoriach.Forum o sanatoriach.Założone są tutaj również tematy wolne,techniczne,gdzie wymaga się odrobiny logiki w tym co się pisze.Jeśli jest założony temat "Oceń sanatorium" to trzymajmy się tematu bo jest razem z nami na forum osoba oczekująca rzetelnej wiadomości przed wyjazdem do tego sanatorium- jeśli nic nie wiem to nie piszę w tym temacie. I jeszcze jedna uwaga- na forum nie rozmawiamy tylko piszemy, bo " na łamach się nie rozmawia."
Dlatego wnioskuję, aby piszących pod kilkoma nickami kasować z tego forum .Dziękuję za uwagę.
forumowicz

Re: do Administratora!

Post autor: forumowicz »

Primo-1, secundo-2 i to jest poprawna kolejność. Nie "polszczyzna" , ale jak już takis pilny Rychu to sie pilnuj.
Nie wiem, czemu cytujesz moją wypowiedź- ja mam tylko jeden nick.
Widzisz okruszek w oku innego- nie widzisz głazu we własnym. Ot i cała prawda o Tobie. Życze Ci powodzenia na tym forum, pisz, jak masz o czym... Tutaj piszemy posty dot. sanatorium a Ty z upartoscią maniaka cały czas o ortografii, bon ton (w Twoim wydaniu) i innych pierdołach...ech. :lol:
forumowicz

Re: do Administratora!

Post autor: forumowicz »

Dzień dobry :) ,parę opinii i jak różniących się od siebie.Parę prezentowanych postaw ,jakże różnych.Parę osobowości jakże odmiennych.
Jacy jesteśmy? Wyrozumiali i uprzejmi ,tolerancyjni i życzliwi ,mili z poczuciem humoru z przymrużeniem oka ;) pomocni .
Tacy powinniśmy być,tutaj tak tutaj ,na forum ,które nie jest mównicą w Sejmie ,ani też podium profesorskim na uniwersytecie ,ani też innym zaszczytnym miejscem zastrzeżonym tylko dla tych najznamienitszych w mowie i osiągnięciach.
Tacy jesteśmy ,w zdecydowanej większości na tym forum ,takim zwyczajnym ,zwykłym miejscem ,niczym szczególnym nie wyrózniającym się a...może jednak? A może się czymś to zwyczajne miejsce wyróżnia.?
Tak wyróżnia się ,tutaj zrodziły się przyjażnie ,tutaj pojawił się uśmiech,tutaj toczą się wieczorne ciepłe pogawędki lekkie ,miłe uprzejme.
Takie które ,chociaż troszkę rozświetlają szary dzień .Dlaczego tak trudno to pojąć i zaakceptować?
Ponieważ są ludzie ,którzy budzą się i już są zagniewani,tak mija im dzień ,taki jest ich wieczór ,taka jest ich noc ,pusta ,samotna bez wyrazu.
Nie mówią dziękuję ,proszę ,przepraszam nie życzą nikomu nic miłego ,ponieważ sami nie są mili.Cóż czy ktoś zechce ich zmieniać ,jeśli sami tego nie chcą ?Nie nie zechce.
A to forum ?Istnieć będzie ,będzie żyć swoim rytmem ,tym przyziemnym ,niewyszukanym ..." żadni skostniali przedstawiciele minionych czasów go nie zatrzymają . A my "rozmawiajacy" :) tutaj chętnie stosujemy się do cudownej rady... " Przyjmujmy więc ludzi ,takimi jakimi są ..." oraz wpisujemy sobie piękne motto ..."damy ciepło i dobroć -wróci do nas..."
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: do Administratora!

Post autor: administrator »

Przypominam, że tu poruszamy tematy techniczne, a temat przerodził się kolejny raz w dialog o czymś zupełnie innym.

Szanowny Rychu, ponieważ nie udało mi się skłonić forumowiczów do pisania tylko w temacie sanatoriów (a może nawet nie próbowałem nie usuwając postów nie na temat), specjalnie dla nich założyłem dział "na każdy temat". Proszę nie miej za złe, że piszą tu o wszystkim gdyż po to jest to miejsce. Oczywiście sens i poprawność językowa każdego postu jest jak najbardziej pożądana i mile widziana.

Zamykam temat.
Zablokowany