Do Administratora

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
klaraklara
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 30 mar 2013 20:09

Re: Do Administratora

Post autor: klaraklara »

no Robciu przecież takie zadałeś pytanie ......Czy ktoś z nas potrzebował plakatu żeby trafić na forum ?.... tak to zrozumiałam, a tu chodzi o to by można było spotkać się z ludżmi z forum w Kołobrzegu nie każdy będąc w sanatorium ma dostęp do internetu i nie każdemu chce się sledzić forum więc taki plakat moim zdaniem był by fajny .Kołobrzeg jest dużym uzdrowiskiem, a i w jednym terminie jest wiele osób z forum.
Forum Nasze Sanatorium nie trzeba reklamować ono już jest tak rozreklamowane .
Robeo pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Robeo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 471
Na forum od: 10 sie 2012 10:56

Re: Do Administratora

Post autor: Robeo »

Każdy kto wyjeżdża do sanatorium, choćby do Kołobrzegu ma dostęp do internetu. Nie ma osoby z forum, która na 3 tygodnie pozostaje odcięta. Taki plakat, to martwe dusze. Po to właśnie mamy wątki na temat spotkań, wiele osób pewnie wymienia się telefonami, razem podróżuje - jest miło. Ale jak już wcześniej napisałem - każdy ma swoje zdanie i to się nazywa wolność słowa i demokracja, którą chyba jednak mamy :)
Przecież możemy w wątku spotkań ustalić stały dzień tygodnia (najlepiej roboczy, nie weekend), kiedy w jakimś miejscu zbierają się forumowicze. Temat wystarczy potem tylko podbijać, kontynuować i ustalić w każdej miejscowości uzdrowiskowej taki dzień i określone miejsce do którego łatwo trafić i już :)

Ja też pozdrawiam z uśmiechem, a jak Ci się moje zdanie nie podoba, to zawsze na miejscu będziesz mieć okazję mi to wytłumaczyć przy kawie ;)
Awatar użytkownika
klaraklara
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 30 mar 2013 20:09

Re: Do Administratora

Post autor: klaraklara »

Robeo oczywiście , przy kawie ci wszystko wytłumaczę jak tylko uzgodnimy termin i stałe miejsce :D :D :D :D
Awatar użytkownika
sabe50
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 912
Na forum od: 18 kwie 2014 05:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Do Administratora

Post autor: sabe50 »

a Wódz nic nie "obstawia" w dziale SPORT-prognozy ? - pozdrawiam
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Do Administratora

Post autor: Fionka »

Fakt jest jeden -forum nie potrzebuje reklamy.Kiedy pierwszy raz tuz przed meta zainteresowalam sie swoim wyjazdem , na pierwszym miejscu pojawilo sie NS i tak zostalo do dzis.Dzieki Adminie.Natomiast nie zgodze sie z tym ze kazdy ma na wyjezdzie dostep do internetu, czy nawet sprzetu.Przekonalam sie o tym osobiscie , podczas pobytu w san. Niby Sopot a w lesie i problem byl z polaczeniem.W tym samym san. po tygodniu mojego pobytu pojawila sie grupka kilku osob i to w tym samym objekcie, niestety nie mioglismy sie z soba spotkac, pozostali nie mieli sprzetu .Zlosliwy personel zrywal z tablicy ogloszen nasze wiadomosci.Dopier po powrocie odzyskalismy kontakt, a szkoda
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

do Admina a raczej do nas samych ...

Post autor: jacky6 »

wiesniaczkaela pisze:
Przekonalam sie o tym osobiscie , podczas pobytu w san. Niby Sopot a w lesie i problem byl z polaczeniem.W tym samym san. po tygodniu mojego pobytu pojawila sie grupka kilku osob i to w tym samym objekcie, niestety nie mioglismy sie z soba spotkac, pozostali nie mieli sprzetu .Zlosliwy personel zrywal z tablicy ogloszen nasze wiadomosci.
wydaje się nie tylko nieprawdopodobne ale co najmniej szokujące ...
zatkało mnie bo na takich tablicach wisi tyle komercyjnych ogłoszeń o wycieczkach, kiermaszach...

:mrgreen: to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
ODPOWIEDZ